Rochas Mademoiselle Rochas telové mlieko 150 ml

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Vône > Dámske > Telové prípravky > Rochas Mademoiselle Rochas telové mlieko 150 ml
 

Telové prípravky

Rochas Mademoiselle Rochas telové mlieko 150 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:ROHMAD006
Značka:Rochas
Rodina vôní:Kvetinové
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 20,00 € bez DPH
24,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Parfumérka Anne Flipo, tvorkyňa parfumovanej vody Mademoiselle Rochas chcela, aby vôňa odrážala hravosť a netrpezlivosť súčasných mladých Parížaniek. Inšpirovala sa výnimočnými materiálmi príznačnými pre módny dom Rochas a tón po tóne zostavila novú zvodnú vôňu. Jej dielo je ako stvorené energickej slobodnej žene, ktorá miluje život a krásu.

Najprv zmysly prebúdza šťavnatý a žiarivý akord lesných plodov, ktorý je pripomienkou bezstarostného detstva. Kontrast mu vytvára brečtan, typický ker francúzskych záhrad. Sladký aj ovocný akord jablka v karameli dodáva úvodu absolútnu návykovosť.

Srdce vône tvorí explózia kvetín: ružové lupienky z exkluzívnych vlastných plání Rochas, úžasný egyptský jazmín a akord fialiek poletujúci v ovzduší. Esencia elegancie, romantiky a ženskosti. Vyjadrenie magnetickej príťažlivosti vo francúzskom prevedení.

Základ zvýrazňuje charakter a stabilitu nežnej kompozície: skladá sa z krémového santalu, vláčneho ambrového akordu a bieleho pižma evokujúceho sexy čipku, ktorú pán Rochas tak zbožňoval. Vôňa ako druhá koža...

Hlava: lesné plody, brečtan, jablko v karameli

Srdce: ružové lupienky, egyptský jazmín, akord fialiek

Základ: santal, ambra, biele pižmo

Krása a štýl

Rochas Mademoiselle Rochas exkluzívne v parfumériách FAnn

Kto je Mademoiselle Rochas? Bezprostredná mladá Parížanka, aktívna, veselá a typicky „francúzska“. Nová vôňa Mademoiselle Rochas čerpá inšpiráciu v originálnych vôňach Femme a Madame, pričom nadobúda vlastnú identitu.

Celý článok