Nina Ricci L'Extase Caresse De Roses parfumovaná voda 30 ml

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vône > Dámske > Parfumované vody > Nina Ricci L'Extase Caresse De Roses parfumovaná voda 30 ml
 

Parfumované vody

Nina Ricci L'Extase Caresse De Roses parfumovaná voda 30 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:NIRCDR001
Značka:Nina Ricci
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 50,42 € bez DPH
60,50 € s DPH

Popis produktu

Popis

V roku 2015 značka Nina Ricci vytvorila nový ženský sen: L'Extase. V roku 2016 značka Nina Ricci rozširuje toto erotické poňatie vzrušujúcej cesty do srdca ženských túžob s Eau de Parfum - Légere L'Extase Caresse de Roses.

ŠPERK NA TELE

Chvejúce sa zlato primknuté na koži. Nahota zahalená jedinečným šperkom. Ladný pohyb zlatej retiazky. Jemné zovretie rozviatych, napriek tomu poddajných retiazok, prebúdza zmysly a odhaľuje spätosť tejto retiazky s flakónom v púdrovo ružovej farbe prechádzajúci do priehľadnej textúry. Šperk L'Extase Caresse de Roses získava inšpiráciu z ikonického Calisto náramku, ktorý bol vytvorený Guillaumom Henrym vo svojej prvej kolekcii nazvanej "Ready-to-wear" pre značku Nina Ricci. Vôňa L'Extase Caresse de Roses je veľmi blízko spätá s pôvodnou vôňou L'Extase, kedy si ponecháva základné znaky L'Extase. Avšak je obohatená o svoj vlastný jemný zamatový nádych, zatiaľ čo je zovretá jemnými zlatými retiazkami.

Hlava: turecká ruža, bulharská ruža

Srdce: pivonka, fialka

Základ: pižmo

Krása a štýl

Nina Ricci Légere L'Extase Caresse de Roses

V roku 2015 značka Nina Ricci vytvorila nový ženský sen: L'Extase. V podaní slávneho nosa Francisa Kurkdjiana bola vytvorená táto kvetinovo-orientálna vôňa s pižmovými akordmi evokujúcimi ženské túžby so skutočne erotickou signatúrou. V roku 2016 značka Nina Ricci rozširuje toto erotické poňatie vzrušujúcej cesty do srdca ženských túžob s Eau de Parfum – Légere L'Extase Caresse de Roses.

Celý článok