Naomi Campbell Pret A Porter dezodorant 75 ml

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > Naomi Campbell > Dámske vône > Pret A Porter > Naomi Campbell Pret A Porter dezodorant 75 ml
 

Pret A Porter

Naomi Campbell Pret A Porter dezodorant 75 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:NACPAP005
Rodina vôní:Kvetinové
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 10,00 € bez DPH
12,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Nadčasová, elegantná kvetinová vôňa s ovocným finišom... moderná a šik!

Naomi Campbell je silná, sexy, neodolateľne krásna a úspešnejšia než kedykoľvek predtým. Ikona módy a štýlu predstavuje ďalšiu medzinárodnú novinku: neodolateľnú vôňu Naomi Campbell Pret a Porter – stelesnenie elegancie a pôvabu. Elegantná kvetinová vôňa s ovocným finišom spája všetko, čo robí Naomi Campbell jedinečnou a čo ju preslávilo ako superhviezdu módnej scény, kde sa drží už 30 rokov: jej osobnosť, sebavedomie, cit pre trendy a nenapodobiteľný zvodný štýl – extravagantný, výrazný, sexy, vždy elegantný a nadčasovo krásny. S novou vôňou Naomi Campbell Pret a Porter topmodelka prenáša nositeľku do okúzľujúceho sveta módy a inšpiruje ju, aby ho okúsila v plnom pôvabe.

Naomi Campbell Pret a Porter – moderný elixír pre sebavedomú ženu, ktorá by rada okúsila svet módy.

Ženskú kompozíciu začína zmes ovocia – čučoriedok, čerstvého bergamotu a delikátnej hrušky. Srdce žiari nádherným buketom zmyselných ruží. Ruže sprevádzajú nežné tóny fialiek a hodvábna biela pivónia. Základ odhaľuje letný charakter broskyne, intenzívne a vzrušujúce pačuli a delikátnu vanilkovú panna cottu, ktorá premieňa vôňu na neodolateľný a nezabudnuteľný zážitok.

Hlava: čučoriedka, bergamot, hruška

Srdce: ruža, fialka, biela pivónia

Základ: broskyňa, pačuli, vanilková panna cotta

O značke

Narodila sa 22. mája 1970 vo Veľkej Británii v znamení Blížencov. Šťastena bola k Naomi mimoriadne štedrá - má úžasnú schopnosť priťahovať iných ľudí. Prvýkrát si ju všimol ktosi zasvätený v londýnskej Covent Garden, keď mala iba 15 rokov. Oči lane, hladká pokožka a nekonečne dlhé nohy sú snom každého dizajnéra - dokonalá tvár i telo sú zárukou, že modely sa zaručene objavia na titulných stránkach časopisov. Úchvatná krása šelmy ju predurčila stať sa prvou modelkou čiernej pleti, ktorá sa dostala na titulnú stránku francúzskeho a britského Vogue a zabezpečila jej medzinárodný úspech. V spolupráci so spoločnosťou Cosmopolitan Cosmetics sa Naomi Campbellovej na jeseň roku 1999 podarilo niečo, po čom dlho túžila: vytvoriť vôňu, ktorá vystihuje hypnotickú silu ženskej príťažlivosti. K spolupráci na tomto parfume si vybrala Ursulu Wandelovú z Givaudan Roure, známu osobnosť vo svete parfumov. Na úspech svojej prvej voňavky nadviazala o rok neskôr parfumom Naomagic. Na jeho príprave úzko spolupracovala s voňavkárkou Dorothée Piotovou zo spoločnosti Dragoco Fine Fragrances. Názov „Naomagic" je slovná hračka: „Nao" ako Naomi a „magic" ako pocit, ktorý Naomi vyvoláva všade tam, kde sa objaví.

Krása a štýl

Naomi Campbell Pret a Porter

Elegantná kvetinová vôňa s ovocným finišom spája všetko, čo robí Naomi Campbell jedinečnou a čo ju preslávilo ako superhviezdu módnej scény, kde sa drží už 30 rokov: jej osobnosť, sebavedomie, cit pre trendy a nenapodobiteľný zvodný štýl – extravagantný, výrazný, sexy, vždy elegantný a nadčasovo krásny.

Celý článok