Mister Baby Mister Baby starostlivosť o pleť 250 ml, Gentle Shampoo

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Lanvin A girl in Capri

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Mister Baby > Pleť > Mister Baby > Mister Baby Mister Baby starostlivosť o pleť 250 ml, Gentle Shampoo
 

Mister Baby

Mister Baby Mister Baby starostlivosť o pleť 250 ml, Gentle Shampoo
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 70 %

Mister Baby Mister Baby starostlivosť o pleť 250 ml, Gentle Shampoo

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MBAMBA005
Značka:Mister Baby
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 1,73 € bez DPH
2,07 € s DPH
Bežná cena: 6,90 €
:

Popis produktu

Popis

Jemný detský šampón

Jemný šampón Mister Baby je obzvlášť vhodný na zmývanie bábätka od jeho narodenia, pretože pôsobí šetrne na jemné vlásky.

Obsahuje inovačný komplex NMF7, zmes aktívnych látok, z ktorých časť je prirodzenou súčasťou štruktúry detskej pokožky, vďaka čomu zaisťuje jej ochranu, prirodzenú hydratáciu a zdravie. Vláčna pena uľahčuje zmývanie a oplachovanie. Prípravok s jemným zložením.

Použitie

Naneste na navlhčenú vlasovú pokožku, zľahka vmasírujte a opláchnite teplou vodou.

O značke

Ikonická talianska značka už viac ako 50 rokov pomáha matkám starať sa o pokožku svojich detí vo všetkých štádiách rastu. Značka sa neprestajne zaoberá novými materiálmi a technológiami s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokrokovosť svojich prípravkov. Vďaka cieleným produktovým líniám je Mister Baby vaším spojencom pri starostlivosti o pokožku detí.

Kúsok talianskej histórie

Príbeh Mister Baby odštartoval založením spoločnosti Hat?, ktorá sa venovala využitiu prírodného kaučuku. Značka ako taká vznikla v 60-tych rokoch a od začiatku sa stala synonymom výskumu a inovácie. Priazeň rodičov si získala praktickými a bezpečnými produktmi pre hygienu a starostlivosť o bábätká.

Výnimočná kvalita, inovácia a bezpečnosť

Mister Baby je značka odjakživa spájaná s významnými inováciami a výskumom, ako aj využívaním najlepších materiálov a technológie. Neprestajný výskum zaistil značke získanie niekoľkých patentov a svetové uznanie, ako aj spoluprácu s prestížnymi výskumnými centrami s cieľom zabezpečiť deťom lepšie produkty každodennej starostlivosti.

Produkty Mister Baby boli vyvinuté a testované v spolupráci s významnými vedeckými inštitútmi pre zaručenie ich maximálnej kvality a bezpečnosti.

Váš spojenec pri starostlivosti o dieťa

Mister Baby patrí k obľúbeným značkám, ktoré pomáhajú matkám so starostlivosťou o ich bábätká od prvých mesiacov života kompletnou a dynamickou líniou produktov.

Mister Baby pomáha mamičkám a deťom v každom štádiu ich života.