Mister Baby Mister Baby krém na tvár 50 ml, Face cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Mister Baby Mister Baby krém na tvár 50 ml, Face cream
 

Denné

Mister Baby Mister Baby krém na tvár 50 ml, Face cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 70 %

Mister Baby Mister Baby krém na tvár 50 ml, Face cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MBAMBA001
Značka:Mister Baby
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 1,73 € bez DPH
2,07 € s DPH
Bežná cena: 6,90 €
:

Popis produktu

Popis

Detský krém na tvár

Koncentrované zloženie tohto krému je obohatené o olej z kôstok čerešní a kakaové maslo s prírodným zvláčňujúcim účinkom, ktorý vplýva na posilnenie ochrannej bariéry, predchádza, a zároveň upokojuje začervenané a podráždené miesta. Obsahuje inovačný komplex NMF7, zmes aktívnych látok, z ktorých časť je prirodzenou súčasťou štruktúry detskej pleti, vďaka čomu zaisťuje jej prirodzenú hydratáciu a zdravie, a tiež obnovuje jej hydrolipidovú vrstvu.

Použitie

Používajte ráno a večer na čistú pleť tváre. Jemne vmasírujte.

O značke

Ikonická talianska značka už viac ako 50 rokov pomáha matkám starať sa o pokožku svojich detí vo všetkých štádiách rastu. Značka sa neprestajne zaoberá novými materiálmi a technológiami s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokrokovosť svojich prípravkov. Vďaka cieleným produktovým líniám je Mister Baby vaším spojencom pri starostlivosti o pokožku detí.

Kúsok talianskej histórie

Príbeh Mister Baby odštartoval založením spoločnosti Hat?, ktorá sa venovala využitiu prírodného kaučuku. Značka ako taká vznikla v 60-tych rokoch a od začiatku sa stala synonymom výskumu a inovácie. Priazeň rodičov si získala praktickými a bezpečnými produktmi pre hygienu a starostlivosť o bábätká.

Výnimočná kvalita, inovácia a bezpečnosť

Mister Baby je značka odjakživa spájaná s významnými inováciami a výskumom, ako aj využívaním najlepších materiálov a technológie. Neprestajný výskum zaistil značke získanie niekoľkých patentov a svetové uznanie, ako aj spoluprácu s prestížnymi výskumnými centrami s cieľom zabezpečiť deťom lepšie produkty každodennej starostlivosti.

Produkty Mister Baby boli vyvinuté a testované v spolupráci s významnými vedeckými inštitútmi pre zaručenie ich maximálnej kvality a bezpečnosti.

Váš spojenec pri starostlivosti o dieťa

Mister Baby patrí k obľúbeným značkám, ktoré pomáhajú matkám so starostlivosťou o ich bábätká od prvých mesiacov života kompletnou a dynamickou líniou produktov.

Mister Baby pomáha mamičkám a deťom v každom štádiu ich života.