Mister Baby Mister Baby čistiace mlieko 250 ml, Cleansing milk

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Čistiace prípravky > Mister Baby Mister Baby čistiace mlieko 250 ml, Cleansing milk
 

Čistiace prípravky

Mister Baby Mister Baby čistiace mlieko 250 ml, Cleansing milk
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 70 %

Mister Baby Mister Baby čistiace mlieko 250 ml, Cleansing milk

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MBAMBA004
Značka:Mister Baby
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 2,48 € bez DPH
2,97 € s DPH
Bežná cena: 9,90 €
:

Popis produktu

Popis

Detské čistiace mlieko

Čistiace mlieko Mister Baby Cleansing Milk neobsahuje žiadne agresívne zložky, vďaka čomu je vhodné na časté použitie a zachováva prirodzenú rovnováhu detskej pokožky.

Obsahuje inovačný komplex NMF7, zmes aktívnych látok, z ktorých časť je prirodzenou súčasťou štruktúry detskej pokožky, vďaka čomu zaisťuje jej prirodzenú hydratáciu a zdravie, a tiež obnovuje jej hydrolipidovú vrstvu. Zloženie je obohatené aj o olej z kôstok čerešní a kakaové maslo s prírodným zvláčňujúcim účinkom, ktorý vplýva na posilnenie ochrannej bariéry, predchádza začervenaniu a podráždeniu.

Použitie

Naneste priamo na detskú pokožku, alebo aplikujte pomocou vreckovky, či vatových tampónov. Neoplachujte.

O značke

Ikonická talianska značka už viac ako 50 rokov pomáha matkám starať sa o pokožku svojich detí vo všetkých štádiách rastu. Značka sa neprestajne zaoberá novými materiálmi a technológiami s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokrokovosť svojich prípravkov. Vďaka cieleným produktovým líniám je Mister Baby vaším spojencom pri starostlivosti o pokožku detí.

Kúsok talianskej histórie

Príbeh Mister Baby odštartoval založením spoločnosti Hat?, ktorá sa venovala využitiu prírodného kaučuku. Značka ako taká vznikla v 60-tych rokoch a od začiatku sa stala synonymom výskumu a inovácie. Priazeň rodičov si získala praktickými a bezpečnými produktmi pre hygienu a starostlivosť o bábätká.

Výnimočná kvalita, inovácia a bezpečnosť

Mister Baby je značka odjakživa spájaná s významnými inováciami a výskumom, ako aj využívaním najlepších materiálov a technológie. Neprestajný výskum zaistil značke získanie niekoľkých patentov a svetové uznanie, ako aj spoluprácu s prestížnymi výskumnými centrami s cieľom zabezpečiť deťom lepšie produkty každodennej starostlivosti.

Produkty Mister Baby boli vyvinuté a testované v spolupráci s významnými vedeckými inštitútmi pre zaručenie ich maximálnej kvality a bezpečnosti.

Váš spojenec pri starostlivosti o dieťa

Mister Baby patrí k obľúbeným značkám, ktoré pomáhajú matkám so starostlivosťou o ich bábätká od prvých mesiacov života kompletnou a dynamickou líniou produktov.

Mister Baby pomáha mamičkám a deťom v každom štádiu ich života.