MineTan MineTan samoopaľovací prípravok 237 ml, 3 in 1 Gradual Tan

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Opaľovanie > Samoopaľovanie > Mlieka > MineTan MineTan samoopaľovací prípravok 237 ml, 3 in 1 Gradual Tan
 

Mlieka

MineTan MineTan samoopaľovací prípravok 237 ml, 3 in 1 Gradual Tan

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MTAMTA010
Značka:MineTan
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 23,17 € bez DPH
27,80 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Samoopaľovacie mlieko 3 v 1 pre postupné opálenie, pre udržanie opálenia a pre hydratáciu po opaľovaní. Každodenná starostlivosť s perfektným farebným a ošetrujúcim výsledkom. 100% prírodné DHA, aloe vera, vitamíny.bez parabénov, vhodné aj pre vegánov.

Použitie

Aplikujte špeciálnou rukavicou na suchú, čistú pokožku, rovnomerne rozotrite a dôkladne vmasírujte. Pri pravidelnej aplikácii docielite krásnej zlatistej pokožky počas pár dní.

O značke

Minetan predstavuje svetovú revolúciu v samoopaľovaní - dokonalé opálenie už za 1 hodinu. Zvoľte si rôzne odtiene farby opálenia podľa nálady a vypadajte každý deň tak, ako by ste sa práve vrátila z exotickej dovolenky.

Produkty Minetan sú o Vašej fantázii a nálade. Zvoľte si odtieň a hĺbku opálenia. Chcete vyzerať ako opálená slnkom z exotickej Brazílie alebo radšej zvolíte jemnejší odtieň z pláží Stredozemného mora? Všetko je možné ...

Minetan produkty zaručia prirodzený odtieň opálenia za 1 hodinu. Ak si prajete tmavší odtieň, stačí nechať produkt dlhšie pôsobiť (2-3 + hodiny). Vyjadrite sa a meňte svoju farbu opálenia rovnako ľahko ako farbu vlasov!

Obsahuje prírodné zložky - 100% prírodný DHA bez nepríjemného zápachu, neobsahuje parabény, nie je testovaný na zvieratách a je vhodný aj pre vegánov. Prírodné oleje a vitamíny zaručujú dokonalý výsledok a starostlivosť o pokožku. Nevytvára žiadne oranžové tóny, je rýchloschnúci, obsahuje ultra hydratačné zložky. Zaručí Vašej pokožke maximálnu pružnosť.

Minetan predstavuje značku, ktorá na trhu vyvinula najviac druhov samoopaľovacích pien. Jednotkou na trhu je tiež v počte ponúkaných ultra tmavých samoopaľovacích pien. Ako jediná značka so samoopaľovacími produktami získala najviac ocenení v tejto kategórii.

Značka pochádzajúca z Austrálie sa stáva čoraz viac obľúbenejšou u zákazníkov v celej Európe. Známa je z reťazcov Super Drug (Veľká Británia), Boots alebo Etos (Holandsko) a ponúka produkty pre salónny aj domáce využitie.