Matis Vitality By M energizujúci peeling 100 ml, Clean & Scrub

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Čistiace prípravky > Matis Vitality By M energizujúci peeling 100 ml, Clean & Scrub
 

Čistiace prípravky

Matis Vitality By M energizujúci peeling 100 ml, Clean & Scrub
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Matis Vitality By M energizujúci peeling 100 ml, Clean & Scrub

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATVBM008
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 13,33 € bez DPH
16,00 € s DPH
Bežná cena: 20,00 €
:

Popis produktu

Popis

Čistiaci pleťový gél a peeling

Skrášľujúce ošetrenie pre žiarivú pleť. Výnimočný prípravok 2v1 pre čistotu a exfoliáciu pleti. Odstraňuje nečistoty, odumreté bunky, zanecháva pleť čistú, hladkú, sviežu a žiarivú. S použitím trochy vody si v dlani vytvorte hladkú penu a naneste ju na navlhčenú pleť tváre a krku s výnimkou očných kontúr. Dôkladne opláchnite.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!