Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 300 ml, After Sun Soothing Milk XXL

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Po opaľovaní > Mlieka > Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 300 ml, After Sun Soothing Milk XXL
 

Mlieka

Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 300 ml, After Sun Soothing Milk XXL

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRSL050
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 37,50 € bez DPH
45,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Upokojujúce mlieko po opaľovaní na tvár a telo.

Prípravok s ľahkou textúrou pokrýva pleť a pokožku hodvábnou žiarivosťou, regeneruje a hydratuje. Je to dôležitý doplnkový krok pre zachovanie opáleného vzhľadu. Obsahuje mangový olej, ktorý pleť vyživuje, výťažok z lekna pre upokojenie a zložku pre zachovanie opálenia. Výsledkom je uvoľnená pleť a dlhotrvajúce opálenie.

Použitie

Aplikujte na pleť a pokožku tela, prípadne lokálne na niektoré partie dostatočnú vrstvu prípravku. Vhodné pre všetky typy pokožky, predlžuje opálenie.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!