Matis Reponse Jeunesse New regeneračný krém 50 ml, Fundamental Beautifying Cream

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Matis Reponse Jeunesse New regeneračný krém 50 ml, Fundamental Beautifying Cream
 

Denné

Matis Reponse Jeunesse New regeneračný krém 50 ml, Fundamental Beautifying Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRJN009
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 70,00 € bez DPH
84,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Základný skrášľujúci krém.

Revitalizujúca starostlivosť o pleť s obsahom mimózy, hyaluronátu sodného a iných rastlinných zložiek. Zdokonaľuje a revitalizuje unavenú pleť. Má sťahujúce účinky a zvyšuje odolnosť kapilár. Aktívne pôsobí proti vplyvu voľných radikálov, zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a tvorbe vrások. Antiseptické a hojivé účinky umožňujú aplikáciu aj na citlivú pleť.

Účinky / Aktívne zložky:

Výťažok z mimózy tenuiflóry - Rastie v južnom Mexiku. Kôra tohto stromu sa oddávna využíva na regeneračné účely a je považovaná za zázračnú kúru. Pri aplikácii na rany alebo popáleniny lieči a odstraňuje jazvy. Mimóza tenuiflóra má upokojujúce vlastnosti, účinne pôsobí proti mikroorganizmom a regeneruje tkaniv. Aktívne pôsobí proti účinkom voľných radikálov, zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a tvorbe vrások. Má antiseptické a hojivé účinky.

Rastlinný glycerín - Má peelingové účinky.

Ochranný faktor proti UVB lúčom

Silikónový derivát - Vďaka vynikajúcemu vzájomnému prepojeniu účinne hydratujú pleť povrchovo aj hĺbkovo. Zachovávajú potrebnú mieru hydratácie a chránia pleť.

Hyaluronát sodný - Predstavuje obsah soli kyseliny hyalurónovej, ktorá sa nachádza v kožnom tkanive.

Alantoín - Má upokojujúce a hojivé vlastnosti.

Vitamín E

Palmitát vitamínu A

Použitie

Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú pleť tváre a krku.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

MATIS Réponse Jeunesse

Omladzujúca línia

Celý článok