Matis Reponse Jeunesse New hydratačné sérum 30 ml, Optimal Moisturizing Serum

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Matis Reponse Jeunesse New hydratačné sérum 30 ml, Optimal Moisturizing Serum
 

Séra

Matis Reponse Jeunesse New hydratačné sérum 30 ml, Optimal Moisturizing Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRJN002
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 60,83 € bez DPH
73,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Intenzívne hydratačné sérum.

Sérum zaručuje okamžitú aj dlhodobú hydratáciu, je vhodné pre všetky typy pleti, dokonca aj tú najdehydrovanejšiu. Obsahuje dokonalú rovnováhu rastlinných výťažkov, ktoré chránia bunky pred voľnými radikálmi. Biotechno- logické zložky poskytujú pleti cielenú hydratáciu.

Použitie

Sérum aplikujte ráno a/alebo večer na čistú pleť tváre a krku. Následne pokračujte bežným ošetrujúcim krémom. Nepoužívajte na očné kontúry.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

MATIS Réponse Jeunesse

Omladzujúca línia

Celý článok