Matis Reponse Jeunesse New hydratačná maska 50 ml, Youth Hydrating Mask

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Matis Reponse Jeunesse New hydratačná maska 50 ml, Youth Hydrating Mask
 

Masky

Matis Reponse Jeunesse New hydratačná maska 50 ml, Youth Hydrating Mask

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRJN008
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 32,50 € bez DPH
39,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Omladzujúca hydratačná maska.

Krémová maska, ktorá pleť naplní hydratáciou, prináša pôžitok všetkým typom pleti. Cielené aktívne zložky optimalizujú zásoby vody v pleti a zvlhčujú dehydrované miesta. Takto hydratovaná pleť je pevnejšia, pružnejšia a vláčna.

Použitie

Aplikujte podľa potreby, 1- až 2-krát týždenne. Naneste hrubšiu vrstvu masky na pleť tváre a krku s výnimkou očného okolia. Nechajte pôsobiť 10 minút a odstráňte pomocou papierového obrúska. Pleť pretonizujte vatovými tampónmi s tonikom Essential Lotion.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

MATIS Réponse Jeunesse

Omladzujúca línia

Celý článok