Matis Reponse Jeunesse Line odličovacia voda 200 ml, Essential Micellar Water

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Odličovacie prípravky > Matis Reponse Jeunesse Line odličovacia voda 200 ml, Essential Micellar Water
 

Odličovacie prípravky

Matis Reponse Jeunesse Line odličovacia voda 200 ml, Essential Micellar Water

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRJL115
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 18,33 € bez DPH
22,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Micelárna voda proti znečisteniu - pre všetky typy pleti.

Expresný odličovač v podobe micelárnej vody zachytáva a eliminuje z pleti všetky zvyšky make-upu, nečistoty a usadeniny z vonkajšieho prostredia jediným ťahom. Napomáha k lepšej ochrane pleti a k prevencii vzniku prejavov starnutia. Pleť je po vyčistení žiarivá, dokonale čistá a voľne dýcha.

MICELÁRNY ODLIČOVAČ: jemne rozpúšťa a eliminuje všetky nečistoty

AQUAREGUL komplex (3 špecifické účinky)

1 Optimalizuje v pleti zásoby vody

2 Posilňuje funkciu bariéry, čím predchádza dehydratácii

3 Zlepšuje povrchovú štruktúru pleti

BRUSNICOVÝ EXTRAKT

Bohatý na polyfenoly, tento výťažok pomáha pleti zachovať si mladistvosť (antioxidačný efekt).

RUŽOVÁ VODA

Zvláčňuje, upokojuje a sťahuje pleť

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

Matis Essential Micellar Water & MatiSCity

Ako riešenie problémov pleti vyvolaných znečistením teraz Matis predstavuje efektívne a inovačné prípravky s cieľom predchádzať viditeľným aj neviditeľným efektom nečistôt na pleti, a tým zmierniť jej predčasné starnutie.

Celý článok