Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Pánska starostlivosť > Očné krémy > Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel
 

Očné krémy

Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel
 

Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRHL020
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 28,00 € bez DPH
33,60 € s DPH
Bežná cena: 42,00 €
:

Popis produktu

Popis

Povzbudzujúci očný krém

Svieži gél s nemastnou textúrou upokojuje a uvoľňuje očné kontúry, pričom z nich odstraňuje známky únavy, akými sú tmavé kruhy a opuchy. Pleť v okolí očí pôsobí vitálnejšie a hladšie. Nanášajte na okolie očí ráno a večer smerom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre lepšiu absorpciu zľahka vklepte do pleti. Pleť nenaťahujte.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!