Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Pánska starostlivosť > Očné krémy > Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel
 

Očné krémy

Matis Reponse Homme Line očný krém 15 ml, EYE CARE Eye Reviving gel

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRHL020
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 35,00 € bez DPH
42,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Povzbudzujúci očný krém

Svieži gél s nemastnou textúrou upokojuje a uvoľňuje očné kontúry, pričom z nich odstraňuje známky únavy, akými sú tmavé kruhy a opuchy. Pleť v okolí očí pôsobí vitálnejšie a hladšie. Nanášajte na okolie očí ráno a večer smerom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre lepšiu absorpciu zľahka vklepte do pleti. Pleť nenaťahujte.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!