Matis Reponse Delicate Line starostlivosť o pleť 400 ml, Cleansing cream

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Matis > Pleť > Reponse Delicate Line > Matis Reponse Delicate Line starostlivosť o pleť 400 ml, Cleansing cream
 

Reponse Delicate Line

Matis Reponse Delicate Line starostlivosť o pleť 400 ml, Cleansing cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRDL022
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 30,42 € bez DPH
36,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Čistiace mlieko pre suchú a citlivú pleť.

Krémový odličovač make-upu s bohatým obsahom zjemňujúcich látok zachováva hydrolipidový film, upokojuje a vyhladzuje podráždenú pleť.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!