Matis Reponse Delicate Line pleťový krém 50 ml, Sensibiotic Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Matis Reponse Delicate Line pleťový krém 50 ml, Sensibiotic Cream
 

Denné

Matis Reponse Delicate Line pleťový krém 50 ml, Sensibiotic Cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
Matis Reponse Delicate Line pleťový krém 50 ml, Sensibiotic Cream
 

Matis Reponse Delicate Line pleťový krém 50 ml, Sensibiotic Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRDL040
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 44,00 € bez DPH
52,80 € s DPH
Bežná cena: 66,00 €
:

Popis produktu

Popis

Šetrný pleťový krém pre ochranu bioflóry citlivej pleti.

Hektický životný štýl, negatívne pocity a vonkajšie škodlivé vplyvy vystavujú pleť náročným testom. Pokiaľ je bioflóra pleti vyvážená a v harmónii s pleťou, výsledkom je celkový komfort. S pleťovým krémom SensiBiotic Cream prináša Matis riešenie pre ochranu ohrozenej bioflóry pleti. Redukuje nepríjemné pocity a poskytuje citlivej pleti pravú úľavu. Starostlivo skombinované zloženie s rastlinnými aktívnymi výťažkami z kvetu šafranu, kvetinovou vodou z lipy a esenciálnym voskom z kvetu pomarančovníka je špeciálne určené pre tú najzraniteľnejšiu a najcitlivejšiu pleť. Biotechnologický komplex posilňuje rovnováhu bioflóry, podporuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a obnovuje funkciu bariéry. Vláčna a delikátna textúra dodáva pleti komfort a úľavu. Upokojená, odolnejšia pleť menej reaguje na dráždivé vplyvy.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

Matis Réponse Délicate

Prípravky línie Réponse Délicate prinášajú takmer okamžité účinky vďaka množstvu aktívnych látok, ktoré nielen upokoja epidermu, ale aj dlhodobo zmiernia citlivosť pleti.

Celý článok