Matis Reponse Corrective Line tonikum 200 ml, Hyaluronic Performance Toner

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > Matis > Pleť > Reponse Corrective Line > Matis Reponse Corrective Line tonikum 200 ml, Hyaluronic Performance Toner
 

Reponse Corrective Line

Matis Reponse Corrective Line tonikum 200 ml, Hyaluronic Performance Toner

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRCI012
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 30,83 € bez DPH
37,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Ošetrujúce hydratačné tonikum s kyselinou hyalurónovou.

Hyaluronic Peformance Toner dopĺňa líniu Réponse Corrective svojím prípravným korekčným efektom. Vytvára priaznivé prostredie pre aplikáciu ďalších prípravkov z línie. A v čom sa líši v porovnaní s bežnými tonikami? Toto tonikum zmaže známky únavy na pleti.

Tonikum, ktoré ráno perfektne pripraví pleť na jej denné ošetrenie. Jeho textúra je jemne gélová, takže sa luxusne rozplýva na pleti. Kyselina hyalurónová, výnimočne hydratujúca molekula, zahrnie pleť prílivom sviežosti. Zabezpečuje zdravý objem pleti a jej svieži vzhľad. Účinná zložka línie Réponse Corrective s názvom M2R+ priaznivo vplýva na uvoľnenie tvárových svalov, čím pleť dokonale vyhladzuje.

Použitie

Používajte ráno a večer. Vatovým tampónom navlhčeným v toniku osviežte pleť tváre a krku. Vyhnite sa okoliu očí.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!