Matis Reponse Corrective Line protivráskové sérum 30 ml, Performance Correcting Serum

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Matis Reponse Corrective Line protivráskové sérum 30 ml, Performance Correcting Serum
 

Séra

Matis Reponse Corrective Line protivráskové sérum 30 ml, Performance Correcting Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRCI032
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 65,00 € bez DPH
78,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Matis, inšpirovaný priamo metódami estetickej medicíny, vyvinul nové účinné sérum pre zlepšenie celkového vzhľadu pôsobením na vrásky a nerovnosti na pleti. Napriek stresu a hektickému spôsobu života si tak môžete dopriať žiarivú pleť, ktorá pôsobí sviežo ako po víkendovom relaxe. Matis dnes ponúka sérum pre všetky ženy, ktoré túžia po žiarivom a sviežom, a navyše omladenom vzhľade.

Premena účinných techník z estetickej medicíny vo forme technológií Réponse Corrective:

• Botoxový účinok s uvoľňujúcim efektom prostredníctvom zložky M2R+;

• Injekčné výplne kyseliny hyalurónovej vďaka systému matiSystem H3T2;

• Jemný exfoliačný efekt pre vyhladenie nerovností a dosiahnutie sviežeho vzhľadu exkluzívnou úpravou kyseliny glykolovej.

Výnimočná kombinácia technológií je premenená do jemnej a osviežujúcej textúry séra s delikátnym dotykom na pleti.

Použitie

Používajte ho ráno a večer pod váš ošetrujúci krém. Naneste ho na čistú pleť tváre, krku a dekoltu hladivými ťahmi a následne vklepte končekmi prstov pre podporu mikrocirkulácie.

Pleť je čoskoro uvoľnená, jej objem je vyplnený, mimické linky sa z nej postupne strácajú.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

Matis Performance Correcting Serum

Vďaka rozsiahlemu výskumu sa laboratóriu Matis podarilo vyvinúť exkluzívne zloženie séra inšpirovaného priamo metódami estetickej medicíny, ktoré úspešne rieši problém mimických liniek a vrások prezrádzajúcich náš vek. Napriek stresu a hektickému spôsobu života si tak môžete dopriať žiarivú pleť, ktorá pôsobí sviežo ako po víkendovom relaxe.

Celý článok