Matis Reponse Corrective Line pleťová maska 50 ml, Hyaluronic Performance Mask

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

kozmetický balíček Revlon

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Matis Reponse Corrective Line pleťová maska 50 ml, Hyaluronic Performance Mask
 

Masky

Matis Reponse Corrective Line pleťová maska 50 ml, Hyaluronic Performance Mask

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRCI007
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 45,83 € bez DPH
55,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Pleťová maska s kyselinou hyalurónovou.

Inovačná gélová maska s priezračnou konzistenciou v okamihu nanesenia uhasí smäd každej pleti a zahalí ju do závoja sviežosti. Srdcom zloženia je kyselina hyalurónová, ktorá pleť intenzívne zvlhčuje a vyhladzuje. Preniká do stredných vrstiev pleti, výdatne hydratuje, podporuje obnovu buniek, pôsobí na zvýšenie podielu kyseliny hyalurónovej prirodzene zastúpenej v tele a redukuje linky a vrásky spôsobené dehydratáciou.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!