Matis Reponse Corrective Line krém 50 ml, mikrodermabrazívny pleťový krém

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Peelingy > Matis Reponse Corrective Line krém 50 ml, mikrodermabrazívny pleťový krém
 

Peelingy

Matis Reponse Corrective Line krém 50 ml, mikrodermabrazívny pleťový krém
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 30 %

Matis Reponse Corrective Line krém 50 ml, mikrodermabrazívny pleťový krém

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRCI030
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 28,58 € bez DPH
34,30 € s DPH
Bežná cena: 49,00 €
:

Popis produktu

Popis

PEELINGOVÝ KRÉM INŠPIROVANÝ TECHNIKOU MIKRODERMABRÁZIE Z ESTETICKEJ MEDICÍNY.

Keď klasická kozmetika dosiahne svoje limity, jej úlohu preberá estetická medicína. Jej metódy sú zaručene efektívne, ale v mnohých prípadoch aj bolestivé, a vždy invazívne.

Dnes MATIS predstavuje inováciu: pleťový peeling inšpirovaný technikou mikrodermabrázie z praxe estetickej medicíny: MATIS FACE RENEW 100.

Pokrokový výskum MATIS viedol k vyvinutiu zloženia, ktoré spája mechanický a enzymatický peelingový účinok kombináciou dvoch aktívnych zložiek, ktoré pôsobia samostatne aj súčasne pre dosiahnutie výrazných výsledkov.

MECHANICKÝ (ABRAZÍVNY) ÚČINOK: KORUND

Korund je po diamante druhý najtvrdší minerál. Extrémne jemné zrnká korundového púdru sú obzvlášť vhodné na exfoliáciu.

Korund leští povrch pleti mikročiastočkami, ktoré mechanicky eliminujú odumreté bunky a vyhladzujú nerovnosti.

CHEMICKÝ (KERATOYTICKÝ) ÚČINOK: AHA KYSELINY

AHA kyseliny použité v prípravku MATIS FACE RENEW 100 pochádzajú z červenej morskej riasy.

Morské AHA kyseliny sú menej dráždivé ako ovocné, zlepšujú biomechanické vlastnosti pleti a zvyšujú podiel hydratácie.

AHA kyseliny podporujú peelingový účinok a regeneráciu pleti podporou jej bunkovej obnovy.

Použitie

Krúživými ťahmi naneste v bohatšej vrstve na pleť tváre. Zľahka vmasírujte pre podporu mikrocirkulácie, redukciu vrások a stimuláciu tvorby kolagénu. Nechajte pôsobiť 2-5 minút a opláchnite dostatočným množstvom vody. Matis Face Renew 100 je vhodný pre všetky typy pleti okrem citlivej. Môže sa aplikovať aj na pokožku rúk a dekoltu.

UPOZORNENIE

Aplikujte len na zdravú, neporušenú pleť. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa vám prípravok dostane do očí, vypláchnite ich dostatočným množstvom vody. Vyhnite sa vystavovaniu priamych slnečných lúčov jeden deň po aplikácii, v ďalších dňoch používajte vhodnú slnečnú ochranu. Nepoužívajte v kombinácii s prípravkami, ktoré by mohli pôsobiť dráždivo, alebo by mohli vyvolať citlivosť pleti.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!