La Prairie Platinum sérum 115 ml, Life Lotion

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Lanvin A girl in Capri

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie Platinum sérum 115 ml, Life Lotion
 

Séra

La Prairie Platinum sérum 115 ml, Life Lotion

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRPLC010
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 499,17 € bez DPH
599,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Platinum Rare Cellular Life-Lotion je komplexná esencia, ktorá aktivuje proces obnovy pleti podporou troch kľúčových detoxikačných procesov. Najprv zlepšuje schopnosť pleti rozkladať poškodené proteíny, ktoré spomaľujú jej prirodzené funkcie. Potom zvyšuje zásobu energie pre osviežený vzhľad. Napokon pomáha pleti chrániť sa pred vonkajšími stresovými faktormi bohatou infúziou antioxidantov.

Obohatená o platinový peptid La Prairie a intenzívne detoxikačné zložky, esencia Platinum Rare Cellular Life-Lotion obsahuje aj exkluzívny bunkový komplex La Prairie, ktorý pleť zahŕňa výživnými zložkami. Zjemňuje štruktúru, vyhladzuje mimické linky a vrásky, zlepšuje celkovú pružnosť pleti.

Jemne perleťová ametystová esencia sa na pleti rozplýva ako hodváb a začína svoj transformačný proces. Delikátna vôňa príznačná pre platinovú kolekciu dopĺňa regeneračné omladzujúce účinky a dotvára pocit absolútneho komfortu pleti.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Platinum Rare Cellular Life-Lotion

Platinum Rare Cellular Life-Lotion je platinová esencia, nový začiatkok pre vašu pleť. Ponúka jej neporovnateľné zloženie, ktoré je zdrojom života.

Celý článok