Juvena 3D Line Filler Serum

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

OTVORENÉ VŠETKY
PREDAJNE

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Juvena 3D Line Filler Serum
 

Juvena 3D Line Filler Serum

Lorem - Fann.sk

Nové pleťové serum vo forme ampuliek:
Juvena uvádza 3D Line Filler Serum

• Aktívna ampulka s okamžitým intenzívnym efektom.

• Pre vyplnenie vrások s 3D efektom.

Nové sérum vo forme ampuliek posilní vašu pleťovú starostlivosť, poskytne pleti presne to, čo potrebuje, individuálne a s absolútnou precíznosťou.

3D Line Filler Serum

Hľadáte alternatívu botoxu? Juvena vyvinula pleťové sérum s 3D vypĺňajúcim efektom, ktoré je kozmetickou alternatívou injekčných výplní. Pre mladistvý vzhľad a prirodzený úsmev.

Smiech, podráždenosť, smútok – všetky emócie zanechávaú na tvári v priebehu rokov svoje stopy a prejavujú sa formou liniek a vrások – najmä vtedy, keď pleť v dôsledku prirodzeného starnutia stráca svoje regeneračné schopnosti. 3D Line Filler Serum je vysokokoncentrovaným protivráskovým prípravkom zacieleným na redukciu mimických liniek. Toto sérum aktivuje prirodzenú relaxačnú schopnosť tvárových svalov, ktorá sa vekom oslabuje.

Pre okamžitý liftingový efekt a dlhotrvajúce uvoľnenie pleti bez straty prirodzenosti a pôvabu.

 

 

AKTÍVNE ZLOŽKY

 

Extrakt plamatky prirodzene blokuje svalové kontrakcie, čím uvoľňuje výrazy tváre s podobným efektom, aký má botox. Výsledky sú viditeľné a citeľné od prvej aplikácie, pričom s pravidelným používaním sa výsledný efekt predlžuje. Extrakt manioka zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti. Viditeľne redukuje aj hlbšie linky a vrásky, vyhladzuje nerovnomernú štruktúru pleti. Morský kolagén znásobuje liftingový efekt séra. Viaže vlhkosť na povrchu pleti, viditeľne spevňuje a vyhladzuje tvárové kontúry.

 

 

 

 

APLIKÁCIA

 

Pomocou priloženej pomôcky otvorte ampulku. Vylejte si primerané množstvo ampulky do dlaní a trochu ho zahrejte. Potom naneste rovnomerne na pleť tváre, krku a dekoltu. Vmasírujte do pleti, pričom sa zamerajte na vrásky a drsné miesta. Použite celý obsah na jedno použitie.

Už po prvej aplikácii spozorujete prekvapivé výsledky!

Pre dosiahnutie dlhodobých výsledkov používajte ako kúru!

 

 

BALENIE

3D Line Filler Serum 7x2 ml

Nové sérum vo forme ampuliek Juvena 3D Line Filler Serum nájdete v predaji od septembra 2019.

 

JUVENA of Switzerland je značka s bohatou tradíciou a inovačným prístupom, ktoré využíva pri vývoji výnimočnej omladzujúcej starostlivosti. Značka založená v roku 1954 spája významné hodnoty – švajčiarske kvalitatívne štandardy a profesionálne služby zákazníkom s inovačným vedeckým výskumom. Výsledkom sú revolučné omladzujúce prípravky starostlivosti o pleť a pokožku tela.

 

Juvena – kozmetická značka špičkovej kvality

 

 

 
avatar

Každú novinku z Juveny veľmi rada skúšam a týmto 3D Line Filler Serom som bola veľmi nadšená. Pleť hneď pri prvej aplikácii ampulky bola vláčna, napnutá, hebká. Po celej kúre bol značný úbytok jemných vrások, vráska hnevu, ktorej sa neviem zbaviť sa vypla, póry sa zjemnili. Fakt zázrak v ampulke.

...