Collistar Special Perfect Body 2020

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Collistar Special Perfect Body 2020
 

Collistar Special Perfect Body 2020

CÍŤTE SA VO SVOJOM TELE DOBRE KAŽDÝ DEŇ


Ženy venujú čoraz viac času starostlivosti o telo. Do svojho každodenného režimu sa snažia začleniť produkty, ktoré im umožňujú vytváranie ošetrujúcich rituálov v domácom prostredí.

Takéto objavovanie formy a krásy je dostupné pre každého a inšpiruje sa potrebou dobre sa cítiť, zdravšie žiť a mať vyvážený životný štýl. Zároveň odráža túžbu žien starať sa o svoje telo na každodennej báze, a nielen s blížiacim sa letom.

Svet telových ošetrení sa uberá novým smerom a Collistar v ňom má svoje pevné miesto. Značka udávajúca trendy v telovej starostlivosti sa dlhodobo radí k lídrom v ponuke inovačných a úspešných produktov na ošetrenie tela, z ktorých sa mnohé radia medzi ikonických spojencov ženskej krásy.

Príkladom je Anticellulite Cryo-Gel: prvé telové ošetrenie v parfumériách, ktoré čerpá výhody kryoterapie a aromaterapie s cieľom zredukovať nepekné prejavy celulitídy. Tento ikonický produkt a bestseller je na trhu od roku 2003, pričom sa stal spojencom mnohých žien, ktoré ho používajú z viacerých dôvodov: pre jeho sviežu, v okamihu sa absorbujúcu textúru, príjemný chladivý efekt vytvárajúci pocit ľahkosti, ako aj okamžitý liftingový efekt a dlhotrvajúci účinok proti celulitíde. Tento chladivý gél si vďaka svojej obľúbenosti zaiste zaslúži, aby sa jeho účinky posilnili. Collistar ho predstavuje v novom, efektívnejšom zložení, bez zmeny názvu a balenia. 

 

NIEČO SA ZMENILO
Nová kombinácia aktívnych zložiek podporuje pôsobenie chladivého gélu proti celulitíde, a rovnako posilňuje jeho liftingový efekt.

ÚČINOK PROTI CELULITÍDE

Kombinácia výťažkov ružového korenia a kofeínu – teraz vo vyššej koncentrácii – pôsobí na troch frontoch: predchádza a zmierňuje formovanie nových zrelých adipocytov (adipogenéza), blokuje lipogenézu (nabaľovanie tukov v adipocytoch) a pomáha eliminovať existujúce tuky (lipolýza). Nové aktívne zložky zahŕňajú napríklad fermentovaný extrakt zelenej kávy, bohatý na flavonoidy, ktorý pôsobí po boku výťažkov pagaštanu konského, čučoriedok a ananásu na podporu mikrocirkulácie a lymfodrenážnym účinkom redukuje zadržané tekutiny. 

KOZMETICKÝ LIFTING

Liftingový a vypínajúci efekt chladivého gélu zaručuje zmes AHA kyselín rastlinného pôvodu, ktoré v okamihu vyhladzujú pokožku. Tento efekt ďalej posilňuje extrakt pupočníka ázijského - teraz vo vyššej koncentrácii - ktorý postupne obnovuje štruktúru pokožky tela.

 

SILA CHLADU
 

Chladivý efekt produktu umožňuje gélová konzistencia obohatená o mentol: účinok kryoterapie zlepšuje mikrocirkuláciu a podporuje drenáž tekutín, čím vytvára príjemný pocit ľahkosti. Klinické testy potvrdzujú, že už 3 minúty po nanesení gélu sa  teplota na miestach aplikácie  znižuje o 1,8 °C. 

 

VO VNÚTRI ZLOŽENIA
 

Monica Broccoli, supervízorka oddelenia pre výskum a vývoj Collistar vysvetľuje, ako a prečo sa Cryo-Gel zmenil. 

V čom sa nový Anticellulite Cryo-Gel líši od toho pôvodného? Chladivý gél má kompletne nové zloženie zacielené na ešte efektívnejšie riešenie problému celulitídy. Prejavy celulitídy spôsobujú hlavne dve príčiny: nedostatočná mikrocirkulácia spôsobená hromadením tekutín a ukladanie tuku v adipocytoch. Pre podporu lymfo-drenážneho účinku sme zloženie gélu obohatili o fermentovaný extrakt zelenej kávy: vzniká špeciálnym biotechnologickým procesom, pričom zahŕňa celú rastlinu: plody, kôru aj listy. Je obzvlášť bohatý na flavonoidy, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu a zmierňujú zadržiavanie tekutín. Na zastavenie hromadenia tukov v adipocytoch a prevenciu ich rastu sme použili špeciálny extrakt ružového korenia a na odbúranie tukov sme zvýšili koncentráciu kofeínu, ktorý bol už súčasťou predchádzajúceho zloženia. 

Ako je vhodné používať chladivý gél?
Ak chce žena bojovať proti prejavom celulitídy, mala by chladivý gél používať celoročne, ráno a/alebo večer, a nielen keď sa blíži leto! Pre kompletný rituál proti celulitíde sa odporúča večer chladivý gél kombinovať s iným produktom, napríklad s nočným zoštíhľujúcim koncentrátom proti celulitíde, Anticellulite Slimming Superconcentrate Night.

Čo by ste odporučili pre intenzívnejšie ošetrenie?
Odporučila by som raz denne si aplikovať jednu kapsulu Anticellulite Capsule počas dvoch týždňov, ideálne večer, ako súčasť relaxačnej masáže. 

Ako si správne  chladivý gél naniesť?
Anticellulite Cryo-Gel si aplikujte na celé nohy, pričom drobnými krúživými ťahmi masírujte pokožku od členkov po stená. Potom si ho rovnakým spôsobom naneste na boky a zadok. Pokračujte aplikáciou na ruky: gél masírujte od zápästí po lakte a potom 4 až 5-krát vyhladzujúcim ťahom prechádzajte od lakťov k pleciam cez ramená a vnútorné ramená. 
 

TESTY POTVRDZUJÚ VÝNIMOČNÉ ÚČINKY CHLADIVÉHO GÉLU ANTICELLULITE CRYO-GEL

Produkt bol testovaný 30 ženami nad 18 rokov,  podľa indikácií uvedených na balení.

 

ANTI-WATER TALASSO-SCRUB

Nie je to len peeling pre hladkú a žiarivú pokožku, ale aj nevyhnutné ošetrenie, ktoré pripravuje pokožku na aplikáciu prípravkov proti celulitíde, či zoštíhľujúcich produktov, pričom posilňuje  ich efekt.
Vytvára magickú atmosféru hamamu priamo u vás doma. Zmes exfoliačných morských solí, trstinového cukru, esenciálnych olejov a korenín revitalizuje tkanivo pokožky a uľahčuje drenáž tekutín, kým oleje z harmančeka, borievok, levandule, citróna a tymianu zahaľujú telo do pocitu absolútneho komfortu. 

Ako je vhodné ho používať?
Raz až dvakrát týždenne: dobre produkt premiešajte a vmasírujte ho krúživými ťahmi na pokožku tela. Zamerajte sa na drsné miesta (chodidlá, kolená a lakte). Potom pokožku dôkladne opláchnite. Má mierny exfoliačný účinok pri aplikácii na vlhkú pokožku a intenzívny efekt pri použití na suchú pokožku. 

 

 

SPOJENCI PRE SKRÁŠLENIE  VÁŠHO TELA


Potrebujete zmierniť prejavy celulitídy, podporiť zoštíhlenie, alebo zredukovať tukové zhluky? Collistar má jednoduché a efektívne riešenie pre všetky potreby. Predstavujeme vám odporúčané kombinácie produktov na jednotlivé problémy pokožky tela.

 

1 Problém s celulitídou a zadržiavaním tekutín?

 

Správna kombinácia produktov pre vás je Anticellulite Draining Gel-Mud* a Anti-Water Talasso-Scrub

Zloženie drenážneho gélového bahna je efektívne zacielené na zmiernenie uložených tukov. Textúra bahna je bezoplachová, obohatená o minerálne soli a escín. Telo zahaľuje do neviditeľného tvarujúceho zábalu, stimuluje mikrocirkuláciu a napomáha k eliminácii zadržaných tekutín. Ideálny ráno a/alebo večer.  

* Anticellulite Draining Gel-Mud dostupný od mája 2020

 

2 Potrebujete intenzívne riešenie odolných tukových zásob?

Odpoveďou je koncentrát Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate Marine Algae + Peptides v kombinácii s peelingom Anti-Water Talasso-Scrub.

Dvojfázový tvarujúci koncentrát kombinuje olejovú fázu na podporu lymfatickej drenáže so zoštíhľujúcou vodnou fázou, ktorá sa opiera o zmes morských rias a peptidov zacielených proti uloženým tukom.

Produkt sa aplikuje rýchlo, nastriekaním na pokožku ráno  a/alebo večer. 

 

 

3 Túžite po zoštíhlení a spevnení tela?

Perfektným doplnkom vášho ošetrujúceho rituálu je High-Definition Slimming Cream a Anti-Water Talasso-Scrub. Zloženie zoštíhľujúceho krému sa opiera o extrakt talianskej riasy, kofeín a escín pre tvarujúci a spevňujúci účinok. Obsah zmäkčujúcich púdrov prispieva k okamžitému vyhladzujúcemu a skrášľujúcemu efektu. Luxusná textúra sa absorbuje v okamihu po krátkej masáži.

 

 

JEDINEČNÉ TALASSO PEELINGY 

Jedny z najikonickejších produktov Collistar kombinujú výhody morských solí s esenciálnymi olejmi, aby vám doma navodili atmosféru pravého SPA.

Počas rokov sa ich ponuka rozšírila: Anti-Water Talasso-Scrub, obohatený o trstinový cukor, kumín a škoricu pôsobí drenážne a podporuje odbúranie nahromadených tekutín; Toning Talasso-Scrub s extraktom borievok zo Sardínie stimuluje mikrocirkuláciu a uvoľňuje unavené svalstvo; Anti-Age Talasso-Scrub, omladzujúci peeling so zmesou citrusových extraktov a kvetov pomarančovníka pôsobí regeneračne a výrazne zlepšuje obnovu buniek.

 

 

HYDRATAČNÝ PRODUKT PRE KAŽDÉHO
Doplňte svojej pokožke potrebnú hydratáciu a výživu pre udržanie jej pružnosti a pevnosti každý deň po sprchovaní, či kúpeli. Vyberte si produkt na základe svojich potrieb, alebo pre jeho ľahkú sviežu, či komfortne bohatú textúru. Collistar reaguje na túžby žien trojicou telových hydratačných produktov, ktoré môžete používať na základe vašich individuálnych potrieb.

Deep  Moisturizing  Fluid
Hydratačný telový fluid s delikátnou kvetinovou vôňou a extraktom talianskej pivónie poskytuje kvalitnú hydratáciu všetkým typom pokožky až do 72 hodín. 


Sublime  Melting  Milk
Zjemňujúce telové mlieko s extraktom talianskeho lieskového orieška, olejov z jojoby, maslovníka a divého manga pre výživu, nápravu poškodenia a regeneráciu suchej pokožky.


Revitalizing  Elasticizing Oil-Cream
Revitalizačný olejový krém so zmyselnou textúrou podporuje pružnosť pokožky extraktom talianskeho citróna a poskytuje okamžitú úľavu veľmi suchej a dehydrovanej pokožke. 

 

 

Ako sa starať o pokožku  svojho tela?

Raz až dvakrát týždenne použite telový peeling, ktorý podporí obnovu pokožky a pripraví ju na aplikáciu ošetrujúcich produktov. 

Aspoň raz denne pokožku ošetrite vhodným proticelulitídnym, či zoštíhľujúcim produktom podľa vašich potrieb. 

Každý deň pokožku ošetrite hydratačným produktom.

Zvoľte si špecifický problém na lokálne partie (prsia, boky, zadok, stehná, či ramená).

 

FAnn parfumérie, 22. 3. 2020