Collistar Face Magic Drops 2020

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

OTVORENÉ VŠETKY
PREDAJNE

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Collistar Face Magic Drops 2020
 

Collistar Face Magic Drops 2020

Zázračné pleťové kvapky Collistar Face Magic Drops predstavujú samoopaľovací koncentrát s tekutou konzistenciou, ktorú si jednoducho zamilujete. 

Prípravok dodáva pleti tváre zdravý, zlatistý tón, akoby ste sa práve vrátili zo slnečnej dovolenky. Jeho efekt je jednotný - na pleti nezanecháva žiadne škvrny.

 

Obľúbené samoopaľovacie kvapky Face Magic Drops tento rok Collistar predstavuje v špeciálnom 50 ml balení, ktoré môžete výhodne používať kedykoľvek v roku a tak často, ako chcete - hoci aj každý deň.

Jeho magické pôsobenie spočíva v prispôsobivom efekte, ktorý môžete stupňovať opätovným nanášaním. Opálený vzhľad sa dostaví v priebehu hodiny po nanesení.

Efekt kvapiek Face Magic Drops si môžete prispôsobiť svojmu prirodzenému odtieňu pleti: vy sami sa rozhodnete kedy a ako často si ho budete nanášať. 

Jednou z najväčších výhod prípravku Face Magic Drops je rýchlosť, s akou pôsobí: efekt sa ukáže už v priebehu hodiny, a to vďaka hviezdnej zložke novej generácie DHA Rapid, ktorá urýchľuje samoopaľovací proces a znižuje čas potrebný na dosiahnutie opáleného vzhľadu.

 

V ČOM SPOČÍVA JEHO KÚZLO?

Na túto otázku nám odpovedala Monica Broccoli, supervízorka oddelenia pre výskum & vývoj Collistar.

Jeho tmavá farba: v okamihu, dokonca ešte pred nástupom samoopaľovacieho účinku, maže z pleti šedé miesta, stratu vitality a únavu.

Vďaka farbe samoopaľovacích kvapiek zároveň dobre vidíte, kam si produkt nanášate.

Výsledok? Bez škvŕn a nejednotných miest. 
 

 

AKÝ JE TEN NAJLEPŠÍ POSTUP PRE DOSIAHNUTIE KRÁSNEHO VÝSLEDKU?

Pred aplikáciou zázračných kvapiek vždy odporúčam odstrániť z pleti odumreté bunky pomocou peelingu, napríklad Idro-Attiva Melting Exfoliating Face Gel.

Peelingom ošetrite pleť ideálne večer pred plánovaným nanesením samoopaľovacích kvapiek. Po peelingu pleti poskytnite kvalitnú hydratáciu.

Pred aplikáciou zázračných kvapiek si dôkladne vyčistite pleť tváre, krku a dekoltu. Kvapky zľahka vmasírujte na pleť, pričom ich dôkladne roztrite k vlasovej línii a pomedzi obočie. Nechajte ich vstrebať a pleť ošetrite krémom.

Po použití samoopaľovacieho produktu je dôležité vždy si dôkladne umyť ruky.

 

AKO SI UDRŽAŤ OPÁLENÝ VZHĽAD?

Pre udržanie opáleného vzhľadu si Face Magic Drops aplikujte každé dva až tri dni, alebo pokým dosiahnete požadovaný opálený efekt. Pleť ošetrujte peelingom raz týždenne.

Pre jemný slnečný efekt a zmazanie šedého podtónu pleti jednoducho pridajte kvapku či dve prípravku Face Magic Drops do vášho denného krému a aplikujte na tvár a krk. Pred aplikáciou make-upu počkajte, kým sa krém celkom vstrebe.


 

UMELECKÝ MASKÉR COLLISTAR 

Massimiliano della Maggesa radí

 

AKO SA LÍČIŤ PO POUŽITÍ PLEŤOVÝCH KVAPIEK FACE MAGIC DROPS?

To záleží od intenzity vášho opálenia, typu pleti a efektu, ktorý chcete dosiahnuť. Ak je vaša pleť mladá a bezchybná, postačí vám naniesť si trochu maskary a dotyk lesku na pery. Ak preferujete výraznejšie líčenie, zvoľte si v prvých dňoch make-up s ružovým podtónom. V ďalších dňoch a pre dosiahnutie extra jasu siahnite po teplejších, zlatistých a broskyňových odtieňoch.

 

AKO MÁM POUŽÍVAŤ MAKE-UP?

Po aplikácii samoopaľovacích produktov odporúčam korekciu chybičiek krásy pomocou korektora a následné použitie malého množstva make-upu ako finálny skrášľujúci dotyk pre pleť. Pre zvýraznenie čŕt tváre si na jej okraje a pod líčka aplikujte bronzing. Líčka skrášlite lícenkou, ktorou môžete rozjasniť aj strednú líniu nosa. Tajomstvom je udržať pleť žiarivú a zachovať jej jas.

Môj tip: naneste si zázračné kvapky aj na zadnú stranu rúk, aby ste predišli viditeľným rozdielom v tóne, keď sú vaše ruky v blízkosti tváre. 

 

 

VAŠI SPOJENCI PRE KRÁSNY OPÁLENÝ EFEKT

Okrem zázračných kvapiek Face Magic Drops zahŕňa línia Collistar Special Tan Without Sunshine ďalšie tri produkty:

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Self-Tanning Face Magic Gelée

Výnimočný samoopaľovací gél s ľahkou textúrou vytvára v okamihu žiarivé a jednotné opálenie. Vďaka zložke DHA Rapid pôsobí v priebehu hodiny. Obohatený o kyselinu hyalurónovú, má tiež intenzívny hydratačný efekt.

 

Body-Legs Magic Drops

Špeciálne samoopaľovacie kvapky na telo a nohy majú výnimočné zloženie a textúru s rýchlou absorpciou a jednotným efektom. Jednoducho sa nanášajú a po vstrebaní sa môžete ihneď obliecť bez obáv zo znečistenia odevu.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

360° Self-Tanning Spray

Praktický samoopaľovací 360° sprej, ktorý dosiahne bez problémov na všetky miesta vášho tela. Jednotne pokrýva pokožku samoopaľovacou farbou bez potreby ďalšieho roztierania. Je obohatený o vitamín E, a zároveň pokožku hydratuje a chráni.

 

 

FAnn parfumérie, 18. 5. 2020