Juvena Pure Cleansing čistiace tonikum 200 ml, Clarifying Tonic

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Juvena > Pleť > Juvena Pure Cleansing čistiace tonikum 200 ml, Clarifying Tonic
 

Pleť

Juvena Pure Cleansing čistiace tonikum 200 ml, Clarifying Tonic

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVPUC011
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 20,42 € bez DPH
24,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Čistiace tonikum, ktoré osviežuje pleť a pripravuje ju na ďalšiu starostlivosť.

ÚČINKY
• dokonale odstraňuje zvyšky čistiaceho mlieka alebo peny;
• osviežuje, čistí a normalizuje pleť;
• sťahuje póry, zabraňuje vzniku nečistôt;
• udržuje pleť hydratovanú, prepožičiava jej skvelý pocit čistoty;
• aktivuje pleť a dokonale ju pripravuje na ďalšiu starostlivosť;
• dermatologicky dokázaná znášanlivosť s pleťou.

Použitie

Navlhčeným vatovým tampónom vyčistite tvár a krk. Môžete použiť aj profesionálnu techniku – prípravok vklepať, čím sa pleť ešte lepšie stimuluje. Vyhnite sa okoliu očí.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...