Gosh Donoderm gél 50 ml, Moisture Gel

 
 
 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Gély > Gosh Donoderm gél 50 ml, Moisture Gel
 

Gély

Gosh Donoderm gél 50 ml, Moisture Gel

0 (0 hlasov)
Kód produktu:GOSDON008
Značka:Gosh
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 21,58 € bez DPH
25,90 € s DPH

Popis produktu

Popis

24-hodinový hydratačný gél.

Pleť zvlhčuje a vyhladzuje štruktúru pleti, pričom zmierňuje tmavé škvrny a pigmentové rozdiely. Zmeňte spôsob, akým rozmýšľate o svojom hydratačnom kréme, a premeňte svoju pleť. Tento krém poskytuje pleti ľahunkú hydratáciu a žiarivú dokonalosť. Jeho našľahaná, hodvábna textúra bez obsahu oleja dopĺňa pleti potrebnú vlhkosť, dodá jej žiarivosť, zmierni pigmentové škvrny a nerovnosti. Zloženie s kyselinou hyalurónovou, tekutými morskými minerálmi a vitamínom E zmierňuje problém nejednotného tónu a nerovnej štruktúry pleti. Tento multifunkčný hydratačný gél perfektne pripravuje pleť na aplikáciu make-upu: okamžite vyhladzuje a rozjasňuje pleť, vďaka čomu je aplikácia make-upu bezchybná.

Ľahký krémový gél poskytuje pleti až 24-hodinovú hydratáciu a upokojenie. Chladí a osviežuje pleť a odhaľuje jej vláčnu, hladkú štruktúru. Je vhodný pre všetky typy pleti.

Krása a štýl

Gosh Donoderm

Kozmetická línia GOSH DONODERM SKIN CARE bola vyvinutá tak, aby uspokojila každodenné potreby ošetrenia pleti mužov aj žien vrátane tej najcitlivejšej pleti.

Celý článok