Fenjal Jasmin & Jojoba pena na sprchovanie 200 ml, Shower Mousse

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Sprchovanie a kúpeľ > Sprchové gély > Fenjal Jasmin & Jojoba pena na sprchovanie 200 ml, Shower Mousse
 

Sprchové gély

Fenjal Jasmin & Jojoba pena na sprchovanie 200 ml, Shower Mousse
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Fenjal Jasmin & Jojoba pena na sprchovanie 200 ml, Shower Mousse

0 (0 hlasov)
Kód produktu:FENJJO001
Značka:Fenjal
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 4,27 € bez DPH
5,12 € s DPH
Bežná cena: 6,40 €
:

Popis produktu

Popis

Sprchová pena pre luxusný zážitok pri každodennom sprchovaní.

fenjal uvádza sprchovacie peny, ktoré ošetrujú pokožku tela a prostredníctvom zmyselných vôní navodzujú počas sprchovania krásne chvíle pôžitku - zážitok pre všetky zmysly. Unikátna kombinácia vzácnych olejov a kvetinových vôní je srdcom trojice sprchovacích pien, ktoré sa vyznačujú hodvábnou vláčnou textúrou.

Úžasná kombinácia vzácneho jojobového oleja a zmyselnej vône jazmínu ošetruje pokožku tela a dopĺňa jej rôzne vitamíny pre zvýšenie odolnosti. Olej z plodov jojoby chráni pokožku pred predčasným starnutím a zachováva pružnosť spojivového tkaniva.

O značke

V roku 1962 švajčiarska značka fenjal uviedla na trh kúpeľový olej, jeden z prvých kúpeľových prípravkov s ošetrujúcimi účinkami, ktorý je dostupný doteraz. Filozofiou značky je poskytnúť komplexné a exkluzívne línie kúpeľových, sprchových, ošetrujúcich a dezodoračných telových prípravkov „pre všetky ženy“. Vďaka intenzívnemu výskumu sa ošetrujúce telové prípravky pre dámy neustále dopĺňajú o inovačné produkty. fenjal symbolizuje švajčiarsku kvalitu, prípravky sa vyvíjajú, vyrábajú, skladujú a distribuujú z Bazileja. fenjal, to sú prípravky s jedinečnou, jemnou a ženskou vôňou. Starostlivo zvolené vône zintenzívňujú starostlivosť o telo a rozmaznávajú ho. fenjal svojím účinkom pôsobí na viaceré zmysly – čuch, hmat a zrak – pôsobí na pokožku aj dušu a prispieva k celkovému pocitu pohodlia.