Prehľad salónnych ošetrení JUVENA of Switzerland

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Salóny krásy > JUVENA > Prehľad salónnych ošetrení JUVENA of Switzerland
 

FAnn BEAUTY - prehľad salónnych ošetrení značky JUVENA

Prehľad salónnych ošetrení


Vytvorte si sviežu novú pleť s novým salónnym konceptom JUVENA BEAUTY CREATION!
Juvena predstavuje nový koncept profesionálnych ošetrení pleti. Beauty Creation je moderný spôsob salónnej starostlivosti na báze najnovších vedeckých poznatkov, inovačných prípravkov, aplikačných postupov, masiek a masáží.
Tajomstvo všetkých ošetrení spočíva v jedinečnej technológii SkinNova SC Technology, ktorá podporuje činnosť vlastných kmeňových buniek, zdroja sviežej, novej pleti. Inovačná technológia vytvára v pleti ideálne prostredie pre vývoj buniek a ochranu ich schopnosti obnovy. Výsledkom je viditeľné zlepšenie kvality pleti.

Čo vás čaká, ak sa necháte zlákať niektorým z ošetrení Juvena?

Masáž krištáľmi
Spája výhody masáže – intenzívny dotykový kontakt – s liečivou schopnosťou kameňov – harmonizujúcou silou krištáľov. Táto masáž je skutočne efektívna. Pohybom krištáľov sa uvoľňuje svalstvo pleti, pričom sa pôsobí pozitívne a relaxačne aj na zmysly zákazníčky. Dochádza k celkovému uvoľneniu pleti, a tým sa uľahčuje cesta aktívnych zložiek do jej vnútra.

Masáž zlatými lístkami
Je súčasťou najexkluzívnejšieho profesionálneho ošetrenia Master Treatment. Počas ošetrenia sa na pleť aplikujú jemné kúsky zlatých lístkov z čistého 24-karátového zlata, ktoré sa vmasírujú do pleti prostredníctvom séra. Poskytnú pleti luxusný požitok nádherne ju rozžiaria zlatistým leskom. Cieľom ošetrenia je elegantný, zmyselný a príťažlivý vzhľad pleti spojený s jej viditeľným omladením a revitalizáciou.

Textilná maska vyvinutá exkluzívne pre potreby Juvena
Intenzívna pleťová maska je napustená technológiou SkinNova SC Technology pre celkové zlepšenie kvality pleti. Bola vytvorená pre všetkých, ktorí túžia po exkluzívnej maske umožňujúcej dosiahnutie viditeľného aj citeľného zlepšenia kvality pleti. Textilná maska je súčasťou všetkých salónnych ošetrení Juvena Beauty Creation. Je ideálnym prípravkom pre kozmetické využitie nakoľko jej aplikácia sa prispôsobuje individuálne každej zákazníčke.

Masáž Beauty Creation
Biorytmická masáž v 20 krokoch vyvinutá pre maximálnu podporu funkcií pleti a účinkov používaných prípravkov. Masážne ťahy sú zamerané na celú tvár vrátane problémových miest náchylných na výskyt vrások a sú dôležitou súčasťou ošetrenia pre zdravé fungovanie a prevenciu starnutia pleti. Okrem účinkov na pleť pôsobia tiež na zmysly, prinášajú relax a uvoľnenie.

Akupresúra – je tiež súčasťou každého nového ošetrenia Juvena. Vykonáva sa počas pôsobenia textilnej masky. Metóda, ktorej účinky sú preverované už celé tisícročia, stimuluje krvný obeh, povzbudzuje žiarivosť a vitalitu pleti. Zároveň uvoľňuje napätie tváre, spevňuje pleť a vyhladzuje mimické linky. Dodáva tvári uvoľnený výraz a prináša jej potrebný komfort.

Podpora prieniku aktívnych látok do hĺbky pleti pôsobením ultrazvuku
Ultrazvukový aplikátor funguje na princípe vibrácií v spojení s miernym hrejivým efektom, vďaka čomu podporuje absorpciu a účinnosť aktívnych zložiek. Tie prenikajú hlboko do pleti, kde priaznivým spôsobom ovplyvňujú činnosť buniek a dôležité procesy, ktoré tu prebiehajú.

JUVENA BEAUTY CREATION:
ošetrenia s jedným cieľom: vytvoriť sviežu, novú pleť. Pre každý typ pleti.

Juvena Beauty Creation ponúka pleťové ošetrenia zamerané na konkrétne problémy pleti a 2 exkluzívne, luxusné ošetrenia – MasterCaviar a Master ošetrenie.

MASTERCAVIAR ošetrenie
Exkluzívne omladzujúce a hýčkajúce ošetrenie prináša absolútny relax
Trvanie: 120 minút

S týmto ošetrením zažijete najviac luxusných pôžitkov a účinkov, prekoná očakávania aj najnáročnejších zákazníčok. Efekt technológie Skin Nova SC Technology dopĺňa komplex kaviáru a hodvábu. Čistý luxus v podobe vysoko kvalitných zložiek hodvábu, minerálov a stopových prvkov pleť dokonale rozžiari, podporí jej odolnosť, vyhladenie, spevnenie a vláčnosť. Cenné oleje a kyselina hyalurónová umocňujú zážitok z ošetrenia pleti. Ideálne pre dámy, ktoré obľubujú bohatšiu konzistenciu prípravkov. V prípade, že si zvolíte toto ošetrenie, čaká na Vás aplikácia zlatých lístkov, výnimočná masáž, reflexná masáž uší, ako aj ošetrenie rúk a ramien.

MASTER ošetrenie
Luxusné pokrokové ošetrenie s omladzujúcim efektom
Trvanie: 120 minút

Exkluzívne profesionálne ošetrenie Juvena. Vyznačuje sa množstvom „špecialitiek“, všetko s cieľom viditeľného omladenia a revitalizácie pleti, ako aj pocitu luxusného pôžitku. Ak si ho zvolíte, vychutnáte si aplikáciu zlatých lístkov, neskutočnú Master masáž, reflexnú masáž uší, ako aj ošetrenie rúk a ramien. Jednoducho 120 minút rozmaznávania a omladzovania!

GOLD GLAM mini ošetrenie
Zlaté skrášľujúce mini ošetrenie
Trvanie: 45 minút

Pre ženy túžiace po rýchlom, účinnom, ale pritom exkluzívnom omladzujúcom ošetrení, ktoré splní ich túžbu po sviežej, novej pleti v akomkoľvek veku. Dodáva energiu, posilňuje a dokonale pripraví pleť pred aplikáciou make-upu (aj pred večerným, resp. plesovým líčením). Zlepšuje kvalitu pleti zvnútra. Pleť je atraktívnejšia, žiarivejšia a jasnejšia.

OMLADZUJÚCE ošetrenie
Hydratačné, posilňujúce a spevňujúce ošetrenie pre všetky typy pleti
Trvanie: 90 minút

Pleťové ošetrenie, ktoré zohľadňuje aktuálne potreby pleti. Pleť je rozmaznávaná vyváženou kombináciou techník ručnej masáže a profesionálnych pomôcok. Unikátna technológia Skin Nova SC Technology zahrnutá v prípravkoch poskytuje bunkám pleti optimálne mikroprostredie, peptid kmeňových buniek pôsobí na optimálnu obnovu buniek. Ošetrenie využíva účinky krištáľov, ktoré pôsobia upokojujúco, a pri použití počas masáže priaznivo ovplyvňuje mikrocirkuláciu. Zaujímavé je aj aplikáciou dvoch až troch masiek, ktoré sa na pleť aplikujú rôznymi technikami.

POSILŇUJÚCE a REGENERAČNÉ ošetrenie
Regeneračné ošetrenie pre zrelšiu pleť s extra dávkou hýčkania
Trvanie: 90 minút

Komplexné omladzujúce ošetrenie pre zrelú pleť, ktorú trápi súčasne niekoľko známok starnutia. Aktivuje obnovu a regeneráciu, dodáva výživu a energiu, zlepšuje pružnosť, pevnosť a celkovú štruktúru pleti. Viditeľne pleť rozžaruje a vyhladzuje.

ENERGIZUJÚCE ošetrenie
Energizujúce skrášľujúce ošetrenie
Trvanie: 60 minút

HYDRATÁCIA AKO ZDROJ ENERGIE. V súlade s filozofiou značky je línia Skin Energy obohatená o technológiu Skin Nova SC Technology vrátane kmeňových buniek divého rododendronu, ktorý podporuje pleť okamžite a rýchlo s dlhotrvajúcim efektom. Okrem prvkov klasického ošetrenia si môžete vychutnať prvky akupresúry a chladivú synchronizovanú masáž s krištáľom, ktorá aktivuje mikrocirkuláciu pleti.