Declare Hydro Balance hydratačné sérum 50 ml, Hyaluron Triple Booster

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Declare Hydro Balance hydratačné sérum 50 ml, Hyaluron Triple Booster
 

Séra

Declare Hydro Balance hydratačné sérum 50 ml, Hyaluron Triple Booster

0 (0 hlasov)
Kód produktu:DECHYB008
Značka:Declare
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 45,83 € bez DPH
55,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Vysokoúčinný koncentrát Ocean's Best Hyalurontriple Booster zahŕňa pleť intenzívnou hydratáciou po celých 24 hodín. Linky a vrásky sa viditeľne redukujú, pleť nadobúda mladistvý objem a svieži, hladký, žiarivý vzhľad.

O značke

Koncom 70-tych rokov vyvinula značka DECLARÉ Switzerland ako prvá líniu kozmetiky pre citlivú pleť. Vízia značky sa od tých čias nezmenila: plniť požiadavky citlivej pleti pre krásu, znášanlivosť a efektívnosť, a tým napĺňať priania a potreby všetkých mužov a žien. DECLARÉ Switzerland je považovaná za medzinárodného lídra v oblasti kozmetiky pre citlivú pleť. Jej sídlo s centrami distribúcie, zaškoľovania a logistiky sa nachádza na brehu jazera Constance vo Švajčiarsku.

Komplexná pleťová starostlivosť DECLARÉ Switzerland je zostavená tak, aby dokázala vyhovieť všetkým potrebám citlivej pleti. Inovačné zloženia, zložky s vysokou znášanlivosťou, vône bez alergénov a pokrokové technológie sú zárukou efektívneho pôsobenia a optimálnych výsledkov. Produkty DECLARÉ Switzerland podliehajú prísnym kontrolám kvality a sú dermatologicky testované na citlivej pleti: aj vďaka tomu sú zárukou výnimočného komfortu každej pleti.

Základnou zložkou všetkých produktov DECLARÉ Switzerland je pokrokový src-komplexTM (na redukciu citlivosti). Vďaka src-komplexuTM sa v pleti zlepšuje ochranná funkcia bariéry a posilňuje sa jej prirodzená odolnosť. Intenzívnou ochranou buniek pleti predchádza src-komplexTM ich poškodeniu a zároveň ich predčasnému starnutiu pleti.

Objavte prípravky DECLARÉ Switzerland a odhaľte krásu citlivej pleti.

Krása a štýl

Declaré Ocean’s Best Hyaluron triple Booster

Ocean’s Best Hyalurontriple Booster s trojdimenzionálnym vrásky vypĺňajúcim efektom.

Celý článok


 

DECLARÉ SWITZERLAND exkluzívne v parfumériách FAnn

DECLARÉ SWITZERLAND exkluzívne v parfumériách FAnn

Celý článok