Collistar Sublime Black sérum 30 ml

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Collistar Sublime Black sérum 30 ml
 

Séra

Collistar Sublime Black sérum 30 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLSBL001
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 55,83 € bez DPH
67,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Vzácne, čierne pleťové sérum je hviezdnym produktom línie vďaka mimoriadnej schopnosti reaktivovať potenciál žiarivosti a mladosti, ktorým každá pleť vnútri disponuje, ale ktorý má tendenciu sa časom vytrácať. Superkoncentrované čierne sérum pri ľahkej masáži splýva s pleťou bez zanechania akýchkoľvek zvyškov.

Presne v okamihu, kedy sérum zvlhčí pleť pod povrchom, odhaľuje svoju skutočnú silu v podobe krajšej pleti. Môže sa používať samostatne, alebo v kombinácii s akýmkoľvek pleťovým krémom Collistar. novatívne sérum vyniká okamžitým vypĺňajúcim efektom, vďaka čomu viditeľne vyhladzuje linky a nahrádza ich intenzívnou žiarivosťou.

KEDY SA ODPORÚČA? Vždy, 365 dní v roku, v akomkoľvek veku a pre každý typ pleti, keď pleť potrebuje revitalizáciu. Intenzívne účinky séra možno pocítiť od prvej aplikácie, no zosilnejú s každodenným použitím a sú zárukou výnimočných výsledkov na pleti v krátkom čase.

Sérum môžete používať samostatne, alebo ho môžete skombinovať s vaším obľúbeným krémom Collistar. Malé množstvo séra naneste na tvár a krk jemnou masážou, aby ste uľahčili absorpciu. Potom pleť oboma rukami popritláčajte.

Krása a štýl

Collistar Nero Sublime®

SILA ČIERNEJ KTORÁ ROZJASŇUJE, NAPRÁVA A DETOXIKUJE.

Celý článok