Collistar Sublime Black peelingová maska 450 g, Precious Scrub Mask Body

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Collistar Sublime Black peelingová maska 450 g, Precious Scrub Mask Body
 

Masky

Collistar Sublime Black peelingová maska 450 g, Precious Scrub Mask Body

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLSBL005
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 45,42 € bez DPH
54,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Vzácna čierna peelingová maska na telo.

Rozjasňujúci, regeneračný a detoxikačný efekt.

Výskum Collistar predstavuje exkluzívnu špeciálnu masku s úžasnou čiernou textúrou, ktorá pôsobí na telo ako „spúšťač“ rozjasnenia a skrášlenia. Používajte ako peeling alebo pre intenzívny efekt ako masku.

Pokrokové zloženie a vzácne zložky pre nevídanú účinnosť Unikátny a výnimočný produkt spája vyhladzujúci účinok peelingu s výhodami telovej masky, ktorá je elixírom regeneračných, rozjasňujúcich a detoxikačných látok. Pokrokové zloženie umožňuje dosiahnutie 4 cielených spojených účinkov: 1. exfoliácia, vyhladenie a obnova pokožky; 2. regenerácia, hydratácia a revitalizácia; 3. detoxikácia a čistenie; 4. rozjasnenie a skrášlenie pokožky.

Rýchly peeling pre okamžité skrášlenie, pokožka je zbavená toxínov, vláčna a žiarivá, jej povrch je hladký a rozjasnený, redukujú sa chybičky krásy a známky dehydratácie.

Použitie

Pre maximálne účinky naneste na suchú pokožku ako masku a nechajte pôsobiť 5 - 10 minút. Maska je ideálna kedykoľvek v roku a pre všetky typy pokožky.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Nero Sublime®

SILA ČIERNEJ KTORÁ ROZJASŇUJE, NAPRÁVA A DETOXIKUJE.

Celý článok