Collistar Men krém 15 ml, Anti-Wrinkle Eye Contour Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Pánska starostlivosť > Očné krémy > Collistar Men krém 15 ml, Anti-Wrinkle Eye Contour Cream
 

Očné krémy

Collistar Men krém 15 ml, Anti-Wrinkle Eye Contour Cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 30 %

Collistar Men krém 15 ml, Anti-Wrinkle Eye Contour Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLMEN014
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 19,78 € bez DPH
23,73 € s DPH
Bežná cena: 33,90 €
:

Popis produktu

Popis

Protivráskový očný krém pre mužov.

Vďaka exkluzívnej kombinácii aktívnych zložiek bojuje tento krém na viacerých frontoch: dodáva okoliu očí svieži, hladký vzhľad, podporuje pružnosť a pevnosť tkanív pleti, pôsobí efektívne proti vráskam, tmavým kruhom a opuchom. Zabezpečuje svieži a oddýchnutý vzhľad očí.

Použitie

Naneste na čistú pleť očných kontúr.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.