Collistar Hand Cream krém na ruky 50 ml, Hand and Nail Balm Protective

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Prípravky na ruky a nohy > Krémy > Collistar Hand Cream krém na ruky 50 ml, Hand and Nail Balm Protective
 

Krémy

Collistar Hand Cream krém na ruky 50 ml, Hand and Nail Balm Protective
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Collistar Hand Cream krém na ruky 50 ml, Hand and Nail Balm Protective

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLHDC003
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 7,27 € bez DPH
8,72 € s DPH
Bežná cena: 10,90 €
:

Popis produktu

Popis

Ochranný balzam na ruky a nechty s kvetom fialky.

Delikátne parfumovaný krémový balzam vyživuje pokožku rúk a nechty, pričom ich zahaľuje do neviditeľnej vrstvy, ktorá ich chráni pred chladom, vetrom a vonkajšími vplyvmi. Upokojujúce a zvláčňujúce výťažky fialky a ovsa zaručujú okamžitú obnovu komfortu a dlhotrvácnu ochranu pokožky rúk a nechtov. Zloženie je obohatené aj o dvojicu vzácnych olejov - z cupuacu a maslovníka - pre extra výživu, spevnenie, výnimočnú vláčnosť a vyhladenie pokožky rúk.

Použitie

Používajte raz, alebo viackrát denne, podľa potreby. Vmasírujte do pokožky rúk od zápästia po končeky prstov. Krém sa rýchlo absorbuje a nezanecháva mastnú pokožku.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.