Collistar Anti-age tonikum 200 ml, Toning Lotion

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Lanvin A girl in Capri

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Odličovacie prípravky > Collistar Anti-age tonikum 200 ml, Toning Lotion
 

Odličovacie prípravky

Collistar Anti-age tonikum 200 ml, Toning Lotion

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLANT030
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 21,25 € bez DPH
25,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Skutočná dávka sviežosti a pohody pre pleť. Vyvážená kombinácia rastlinných výťažkov, vitamínov, zeleného čaju a kyseliny hyaluronovej hydratujú, osviežujú a zjemňujú aj tie najjemnejšie typy pleti. Výsledkom je tvár, ktorá je nielen dokonale tónovaná, ale tiež mimoriadne svieža, jasná a zamatová.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Special Anti-Age Line

Biorevitalizačné krémy s aktivátorom kolagénu a kyseliny hyalurónovej.

Celý článok