Collistar Anti-age čistiace mlieko 200 ml, Cleansing Milk

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Lanvin A girl in Capri

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Čistiace prípravky > Collistar Anti-age čistiace mlieko 200 ml, Cleansing Milk
 

Čistiace prípravky

Collistar Anti-age čistiace mlieko 200 ml, Cleansing Milk

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLANT031
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 21,25 € bez DPH
25,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Špeciálne vyvinuté pre najnáročnejšie typy pleti, toto čistiace mlieko je opravdové kozmetické ošetrenie pleti. Spája v sebe účinnosť exkluzívnej kombinácie aktívnych látok s inovatívnymi látkami rastlinného pôvodu, ktoré dokonale odstránia nečistoty a make-up z tváre a očí. Jeho mimoriadne bohaté zloženie obsahuje exkluzívne prírodné látky extrahované z palmového oleja, ktoré čistia pokožku a popritom ju zanechávajú hladkú a pružnú. Vitamíny A, E a B5, kyselina hyalurónová, escín a bambucké maslo vykonávajú efektívne výživné a protistarnúce účinky.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Special Anti-Age Line

Biorevitalizačné krémy s aktivátorom kolagénu a kyseliny hyalurónovej.

Celý článok