Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Rouge kolínska voda 75 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vône > Dámske > Kolínske vody > Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Rouge kolínska voda 75 ml
 

Kolínske vody

Bvlgari Eau Parfumée Au Thé Rouge kolínska voda 75 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:BVLEPR001
Značka:Bvlgari
Rodina vôní:Orientálne
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 70,83 € bez DPH
85,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Odrážajúca slnko, červená je farbou staroveku a moci, boha Marsu a imperiálneho Ríma. Až do 19. storočia sa nevesty obliekali do červených šiat, ktoré evokovali lásku, vitalitu, krásu a bohatstvo.

Olivier Polge vytvoril Eau Parfumée au Thé Rouge ako príbeh tejto imperiálnej zmyselnosti. Juhoafrický čaj Rooibos, nazývaný aj červené zlato, známy sčervenaním listov pri dosiahnutí zrelosti, sa stal hlavnou témou vône. Červený čaj má bohaté využitie v africkej medicíne: jeho hydratačné, antioxidačné a relaxačné schopnosti sú oddávna využívané šamanmi.

Eau Parfumée au Thé Rouge odhaľuje svoje tajomstvo kombináciou prekvapivých aróm. Ružové korenie dodáva vôni v okamihu dotyk iskrivej žiarivosti zvýraznenej ostrými tónmi pomaranča a bergamotu. Vôňa potom odhaľuje svoju dušu červeným čajom Rooibos z Južnej Afriky. Zvodné, zamatové srdce obohacuje dužina z figy, ktorá sa rozvíja do najhlbších tónov vlašských orechov a pižma.

Hlava: pomaranč, ružové korenie, bergamot

Srdce: figa, čaj Rooibos

Základ: pižmo, vlašské orechy

O značke

Pôvod značky Bvlgari je v malej dedinke v oblasti Epirus v Grécku, kde zakladateľ rodiny Sotirio vytváral vzácne rytiny zo striebra. V polovici 19-teho storočia Sotirio emigroval do Talianska a otvoril si svoj prvý obchod na Via Sistina v roku 1884. S pomocou svojich synov Constantina a Giorgia slávnostne otvoril svoj prvý obchod na Via dei Condotti v roku 1905, ktorý je dodnes vlajkovou loďou všetkých predajní Bvlgari.

V prvých desaťročiach 19. storočia prejavovali obaja bratia záujem o drahé kamene a šperky a postupne si osvojovali rodinné vedomosti. Obdobie po skončení druhej svetovej vojny bolo kľúčové pre vývoj spoločnosti: bolo to v rokoch, kedy sa rodina vymanila z tvrdej disciplíny dominantnej francúzskej školy a vytvorila svoj vlastný, jedinečný štýl inšpirovaný klasicizmom starovekého Ríma, talianskej renesancie a rímskej školy zlatorytcov 19. storočia.

V 70. rokoch spoločnosť Bvlgari oslavovala medzinárodnú expanziu otvorením svojich obchodov v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carlo. Neskôr nasledovali ďalšie významné centrá Európy: Londýn, Miláno, Mníchov ako aj ďaleký východ: Hong Kong, Singapúr, Tokio, Osaka.

Značka Bvlgari - to nie sú iba šperky, ale aj hodinky, okuliare, šatky či kabelky. Do sveta vôní vstúpila spoločnosť v r. 1992. Divízia pre vône bola založená vo Švajčiarsku, podobne ako aj pre hodinky. Na všetkých jej produktoch sa odráža mimoriadny zmysel pre detail. Takmer všetky vône sú inšpirované tradíciou čaju. Čaj sa stal symbolom luxusu bez vyzývavosti, evokujúc orientálnu atmosféru, vymykajúcu sa z dnešného rytmu života a znovuobjavujúci rituál blahodárneho osvieženia ducha.

Mnoho vecí sa v priebehu doby zmenilo a dnes má Bvlgari exkluzívne obchody v najväčších mestách po celom svete. Filozofia, ktorá stojí pri zrode každého výtvoru, zrodená zo štylistickej štúdie charakterizovanej inováciou tvarov a vzorov, podčiarkujúcej štýl a eleganciu dnešnej ženy však zostala nezmenená.