Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve balzam po holení 100 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vône > Pánske > Po holení > Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve balzam po holení 100 ml
 

Po holení

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve balzam po holení 100 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:BVLPHA005
Značka:Bvlgari
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 38,33 € bez DPH
46,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Inšpirovaná silou Atlantického oceánu.

Značka Bvlgari prichádza s novou povzbudzujúcou vôňou v rodine vôní AQVA s názvom AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE. Unikátna stavba vône spája sviežosť so zmyselnosťou, pričom vytvára intenzívnu a svojráznu stopu. Venovaná je príťažlivému mužovi, ktorý sa ponára do vitality mora a posilňuje ňou svoju atletickú vytrvalosť, pričom vyžaruje chápanie oceánu a rešpektovanie jeho sily – stáva sa majstrom vodného živlu.

Čistý koncentrát energie Atlantiku v pánskej vôni, ktorú navrhol majster parfumér Jacques Cavallier. AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE vyjadruje silu oceánu v podobe voňavého zážitku. Bvlgari a Jacques Cavallier jej venovali dušu ambry, oslavujúc tak srdce jednej z najikonickejších vonných zložiek. Omladzujúca, osviežujúca a energiu dodávajúca vôňa spája muža s najzákladnejšou zložkou ľudského života – vodou. Pre zachovanie vzácnosti tejto cennej zložky Jacques Cavallier vytvoril nenápadnú harmóniu zložiek vyzdvihujúcich komplexnosť ambry. Živica, koreň vetiveru, charakter santalu a listy pačuli – vo vôni AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE splýva niekoľko tvárí drevín a živíc, aby zachytili rôzne stránky ambry a muža AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE. Drevité tóny znázorňujú a zintenzívňujú mužnosť vône. Prírodný vetiver z Haiti stelesňuje zem okolo oceánu živicovou esenciou poskytujúcou vôni hlboké tóny. Živá a sofistkovaná drevitosť vetiveru vyžaruje mužne pôsobiaci hrejivý a dymový charakter. Krémový akord santalu dotvára harmonický podpis vône. Slzy živice symbolizujú pozemskú ambru a vnášajú do vône sladkú zvodnosť. Práve z týchto drevitých tónov vychádza sila, ktorá posilňuje, zvýrazňuje a napĺňa ďalšie zložky vône.

Hlava: citrón, bergamot

Srdce: ambra, morský akord

Základ: živica, koreň vetiveru, santal, listy pačuli

O značke

Pôvod značky Bvlgari je v malej dedinke v oblasti Epirus v Grécku, kde zakladateľ rodiny Sotirio vytváral vzácne rytiny zo striebra. V polovici 19-teho storočia Sotirio emigroval do Talianska a otvoril si svoj prvý obchod na Via Sistina v roku 1884. S pomocou svojich synov Constantina a Giorgia slávnostne otvoril svoj prvý obchod na Via dei Condotti v roku 1905, ktorý je dodnes vlajkovou loďou všetkých predajní Bvlgari.

V prvých desaťročiach 19. storočia prejavovali obaja bratia záujem o drahé kamene a šperky a postupne si osvojovali rodinné vedomosti. Obdobie po skončení druhej svetovej vojny bolo kľúčové pre vývoj spoločnosti: bolo to v rokoch, kedy sa rodina vymanila z tvrdej disciplíny dominantnej francúzskej školy a vytvorila svoj vlastný, jedinečný štýl inšpirovaný klasicizmom starovekého Ríma, talianskej renesancie a rímskej školy zlatorytcov 19. storočia.

V 70. rokoch spoločnosť Bvlgari oslavovala medzinárodnú expanziu otvorením svojich obchodov v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carlo. Neskôr nasledovali ďalšie významné centrá Európy: Londýn, Miláno, Mníchov ako aj ďaleký východ: Hong Kong, Singapúr, Tokio, Osaka.

Značka Bvlgari - to nie sú iba šperky, ale aj hodinky, okuliare, šatky či kabelky. Do sveta vôní vstúpila spoločnosť v r. 1992. Divízia pre vône bola založená vo Švajčiarsku, podobne ako aj pre hodinky. Na všetkých jej produktoch sa odráža mimoriadny zmysel pre detail. Takmer všetky vône sú inšpirované tradíciou čaju. Čaj sa stal symbolom luxusu bez vyzývavosti, evokujúc orientálnu atmosféru, vymykajúcu sa z dnešného rytmu života a znovuobjavujúci rituál blahodárneho osvieženia ducha.

Mnoho vecí sa v priebehu doby zmenilo a dnes má Bvlgari exkluzívne obchody v najväčších mestách po celom svete. Filozofia, ktorá stojí pri zrode každého výtvoru, zrodená zo štylistickej štúdie charakterizovanej inováciou tvarov a vzorov, podčiarkujúcej štýl a eleganciu dnešnej ženy však zostala nezmenená.

Krása a štýl

Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve

Čistý koncentrát energie Atlantiku v pánskej vôni, ktorú navrhol majster parfumér Jacques Cavallier.

Celý článok