Biotherm Aquasource gélový krém 50 ml, Gel

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > Biotherm Aquasource gélový krém 50 ml, Gel
 

24 hodinové

Biotherm Aquasource gélový krém 50 ml, Gel

0 (0 hlasov)
Kód produktu:BITAQU043
Značka:Biotherm
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 37,50 € bez DPH
45,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Legendárna hydratácia od Biotherm už dvadsať rokov. Novo upravená receptúra a unikátna gélová štruktúra prinášajú značný regeneračný efekt a výraznejší viditeľný vplyv na jas pleti.

Teraz Aquasource s obsahom listu potočnice lekárskej ponúka dostatočne silnú hydratáciu, aby premenila vzhľad pleti a dodala jej každý deň zdravý jas. Vôňa obohatená o vodovo zelené citrusové tóny prekvapia ešte výraznejším dotykom sviežosti.

Nový Aquasource Daily Regenerating Moisturizing Gel tak prináša silnú regeneráciu a hydratáciu, že na dennej báze dokáže premeniť vzhľad pokožky. Mdlý vzhľad mizne a dochádza k obnove jasu pleti. Už za 10 dní si môžete všimnúť viditeľné premeny pleti: Deň za dňom je pleť intenzívnejšie hydratovaná, hebkejšia, jednotnejšia a žiarivejšia.

Použitie

Rozotierajte jemnými ťahmi. Stláčajte a masírujte pokožku krúživými pohybmi všetkými prstami od stredu tváre smerom von a od brady nahor k čelu, ako by ste vytvárali vlnky. Tým povzbudíte vnútornú cirkuláciu statických kvapalín a docielite zdravého jasu pleti.