Aigner First Class toaletná voda 100 ml

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Vône > Pánske > Toaletné vody > Aigner First Class toaletná voda 100 ml
 

Toaletné vody

Aigner First Class toaletná voda 100 ml
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 50 %
Aigner First Class toaletná voda 100 ml
 

Aigner First Class toaletná voda 100 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:AIGFCL002
Značka:Aigner
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 30,83 € bez DPH
37,00 € s DPH
Bežná cena: 74,00 €
:

Popis produktu

Popis

Móda je prelietavá, štýl vrodený.

FIRST CLASS je vôňa pre muža s prirodzenou charizmou a štýlom. Nemusí si požičiavať nikoho štýl. Disponuje uvoľnenou príťažlivou eleganciou, ktorou zaujme kdekoľvek sa vyberie. Uvedomuje si to, ale nepredvádza sa. Presne ako jeho vôňa – je sebavedomý a nepotrebuje okolo seba robiť rozruch. Nič si nepotrebuje dokazovať.

FIRST CLASS je dynamická vôňa s výraznými tónmi grapefruitu, zelenej sviežosti, machu a drevín. Otvára ju neodolateľne šťavnatý grapefruitový akord zvýraznený bergamotom a jablkom s náznakom čierneho korenia a melónu v srdci. Záver patrí zmyselnému jazmínu, pačuli, vetiveru, machu a ambre, ktoré sa spájajú v moderne mužnej vôni s machovým základom.

Hlava: grapefruit, bergamot, jablko

Srdce: ružové korenie, melón, jazmín

Základ: pačuli, vetiver, mach, ambra

O značke

Etienne Aigner sa narodil v roku 1904 v Maďarsku. Etienne Aigner začal pracovať s koženými väzbami kníh. Objavil tak svoju lásku k práci s kožou a profesionálne úspechy ho dostali do Paríža. Presťahoval sa spolu so svojím bratom Lucienom, známym foto-žurnalistom. Etienne začal navrhovať kožené tašky, kabelky a opasky pre niekoľko haute-couture módnych domov (napr. Dior, Jacques Fath, Molyneux). V roku 1950 predstavil verejnosti svoju prvú kolekciu v New Yorku - čo môžeme považovať za začiatok úspechov značky. Monogram značky odvodený z mena Aigner v tvare konskej podkovy sa rýchlo stal svetovým symbolom kvality.

V roku 1965 bola založená spoločnosť Etienne Aigner v Mníchove. Vznikala neustále sa rozširujúca kolekcia kožených výrobkov. Červená koža bez lemov dobyla trh exkluzívnych doplnkov a rýchlo si získala reputáciu. V roku 1972 bola založená talianska pobočka firmy, ktorá prevzala zodpovednosť za celú produkciu kožených výrobkov. Rozšírila sa výroba o luxusnú koženú batožinu a topánky.

V roku 1975 vstúpila značka do sveta kozmetických výrobkov s vôňou "Etienne Aigner No. 1".

V súčasnosti je Aigner medzinárodná prestížna značka známa vo viac ako 40 krajinách sveta s viac ako 400 predajnými miestami.

Krása a štýl

Aigner First Class

FIRST CLASS je vôňa pre muža s prirodzenou charizmou a štýlom. Nemusí si požičiavať nikoho štýl. Disponuje uvoľnenou príťažlivou eleganciou, ktorou zaujme kdekoľvek sa vyberie.

Celý článok