Aigner Cara Mia Solo Tu sprchový gél 150 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vône > Dámske > Sprchové gély > Aigner Cara Mia Solo Tu sprchový gél 150 ml
 

Sprchové gély

Aigner Cara Mia Solo Tu sprchový gél 150 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:AIGCMS004
Značka:Aigner
Rodina vôní:Kvetinové
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 12,50 € bez DPH
15,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Krása zamilovania sa a čistej romantiky prichádza s novou dámskou vôňou Cara Mia Solo Tu. Svojím optimistickým charakterom vôňa evokuje obraz rozkvitajúcich púčikov vydávajúcich omamnú vôňu, ktorej sa ťažko odoláva. Kvetinové tóny šíriace sa v povetrí odkrývajú hĺbku vášnivej romance a ponechávajú priestor úprimným pocitom.

Romantickú náladu vo vôni šíria lahodné a svieže tóny broskyne a mandarínky, s dotykom ružového korenia dodávajúceho vôni vitalitu a radostnú iskru.

Srdce tvorí neodolateľný kvetinový buket zostavený z fialiek, pivónií a jazmínu pre podčiarknutie ženskosti a zmyselnosti.

Hrejivý romantický základ zo santalu a kašmírového dreva završuje večný

príbeh lásky.

Hlava: broskyňa, mandarínka, ružové korenie

Srdce: fialka, pivónia, absolút jazmínu Sambac

Základ: santal, kašmírové drevo

O značke

Etienne Aigner sa narodil v roku 1904 v Maďarsku. Etienne Aigner začal pracovať s koženými väzbami kníh. Objavil tak svoju lásku k práci s kožou a profesionálne úspechy ho dostali do Paríža. Presťahoval sa spolu so svojím bratom Lucienom, známym foto-žurnalistom. Etienne začal navrhovať kožené tašky, kabelky a opasky pre niekoľko haute-couture módnych domov (napr. Dior, Jacques Fath, Molyneux). V roku 1950 predstavil verejnosti svoju prvú kolekciu v New Yorku - čo môžeme považovať za začiatok úspechov značky. Monogram značky odvodený z mena Aigner v tvare konskej podkovy sa rýchlo stal svetovým symbolom kvality.

V roku 1965 bola založená spoločnosť Etienne Aigner v Mníchove. Vznikala neustále sa rozširujúca kolekcia kožených výrobkov. Červená koža bez lemov dobyla trh exkluzívnych doplnkov a rýchlo si získala reputáciu. V roku 1972 bola založená talianska pobočka firmy, ktorá prevzala zodpovednosť za celú produkciu kožených výrobkov. Rozšírila sa výroba o luxusnú koženú batožinu a topánky.

V roku 1975 vstúpila značka do sveta kozmetických výrobkov s vôňou "Etienne Aigner No. 1".

V súčasnosti je Aigner medzinárodná prestížna značka známa vo viac ako 40 krajinách sveta s viac ako 400 predajnými miestami.

Krása a štýl

Aigner Cara Mia Solo Tu

Krása zamilovania sa a čistej romantiky prichádza s novou dámskou vôňou Cara Mia Solo Tu.

Celý článok