Versace Dylan Blue

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Versace Dylan Blue
 

Versace Dylan Blue

„Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace. Je to vôňa plná charakteru a individuality, vyjadruje mužnú silu a jeho charizmu. Páči sa mi, akým spôsobom preberá tradičné tóny a robí ich modernými a celkom sviežimi, tak dnes ako aj do budúcna.”

Donatella Versace

 

VÔŇA

Fougère vôňa. Vysoko svojrázna kompozícia s drevitou arómou, ktorá sa opiera o unikátne vlastnosti vzácnych prírodných zložiek a molekúl najnovšej generácie. Nové, výnimočné kvality prírodného citrusu, bergamotu a grapefruitu sa spájajú s modernými náznakmi figového listu pre podnietenie prenikavej stredomorskej sviežosti. Akvatické tóny prepožičiavajú citrusovým tónom hĺbku a harmonizujú ich. Lístky fialky s dávkou čierneho korenia ponúkajú ďalší druh mužnej dimenzie. Ale sofistikované a inovačné drevité tóny ambroxu, papyrusu a organického pačuli formujú silné, pulzujúce srdce. Príjemné fazuľky tonky, vzácny šafran a dotyk živice vyvolávajú dojem hrejivej zmyselnosti. Vo finále sa objavuje pižmo novej kvality doplnené minerálnymi akcentmi pre intenzívny a zvodný charakter vône.   

 

 

PYRAMÍDA TÓNOV

Rodina vôní: drevitá, aromatická, fougère

Hlava: bergamot z Kalábrie, grapefruit, figové listy, akvatické tóny

Srdce: lístky fialky, čierne korenie, drevo papyrusu, ambra, bio pačuli

Základ: minerálne pižmo, fazuľky tonky, šafran, živica

 

FLAKÓN

Nadčasový flakón vyvoláva pozornosť vizuálnou kombináciou žiarivo modrej farby a zlatých doplnkov. Je ochrancom pánskej vône, ukrýva všetky jej vzácne tóny. Línie flakónu sú čisté, doplnené ikonickým symbolom medúzy príznačným pre Versace. Dizajn využíva maľované sklo na interpretáciu modrej farby, ktorá je opäť pripomienkou Stredozemného mora a stredomorskej kultúry: modernej, sviežej, prenikavej, intenzívnej, dômyselnej a zmyselnej.  

 

REKLAMNÁ KAMPAŇ

„Sledoval som v poslednom období množstvo filmov o bojovníkoch zmiešaných bojových umení. Zdá sa, že si neustále snažia dokázať, že sa ženy do nich zamilujú. Myslel som, že by bolo zaujímavé urobiť niekoľko fotografií a vytvoriť film o takomto type vzťahu. Veľa žien, ktoré poznám, si na mužoch cení ich citlivosť a zraniteľnosť. Chcel som ukázať, že muži majú aj tieto vlastnosti, pričom sú silní, dodržujú disciplínu – presne ako atléti – a dokážu sa zamilovať do ženy svojich snov. Pre mňa Versace vždy zastupovalo tento druh temperamentnej vášne. To je aj dôvod, prečo milujem spoluprácu s touto značkou – dáva fotografom a režisérom možnosť slobody pri stvárňovaní života.“  Bruce Weber

 

Fotograf: Bruce Weber · Umelecká réžia: Sam Shahid  Stylista: Joe McKenna · Ženská tvár: Gigi Hadid ·

Mužské tváre: Trevor Signorino, Alan Jouban, Louis Solywoda, Filip Sjunnesson · Bojovníci: Nic Thompson, Travis Conover, Adam von Rothfelder, Lukasz Grabowski, Levi Morgan

 

SORTIMENT

Toaletná voda 30 ml

Toaletná voda 50 ml

Toaletná voda 100 ml

Voda po holení 100 ml

Balzam po holení 100 ml

Tuhý dezodorant 75 ml

Parfumovaný kúpeľový & sprchový gél 250 ml

 

Nová vôňa Versace Dylan Blue dostupná od septembra 2016.