Trussardi Sound of Donna

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Trussardi Sound of Donna
 

Trussardi Sound of Donna

PROJEKT
Klepot podpätkov na schodoch, vietor prefukujúci jej vlasy, hodváb dopadajúci na kožené legíny: toto sú zvuky ženy, rebelky, ironickej a šik, ikonickej a modernej. Ozvena jej hlasu ich prevyšuje. Je delikátna, no výrazná, nezastaviteľná ako šťastie, vibrujúca túžbou.

Sound of Donna je nová dámska vôňa od Trussardi Parfums venovaná generácii X a tisícročia: mladým aktívnym ženám, ktoré milujú svoju prácu aj voľnočasové aktivity. Milujú hudbu, život so všetkými príležitosťami, ktoré ponúka a mužov, čo ich vedia rozosmiať. Kompozíciu vône Sound of Donna vytvorila Emilie Coppermann. Je plná prekvapení, kontrastov medzi mandarínkou, magnóliou, zelenou mandľou, tuberózou, heliotropom a akordom „Mont Blanc“. Vôňa skladá poklonu sofistikovanej elegancii s náznakom drzej ženskosti, ktorou si značka Trussardi získala obdivovateľky.


VÔŇA
Elegantná, no stále nekonvenčná. Sound of Donna je vôňa, ktorá nezanechá nikoho bez záujmu. Patrí do rodiny orientálnych, kvetinových, gurmánskych, drevitých vôní.

Vitálne vrchné tóny odhaľujú mandarínkovú šťavu koketujúcu s chrumkavosťou zelenej mandle a neporovnateľnou sviežosťou magnólie. V srdci sa odhaľuje hypnotická zmyselnosť tuberózy umocnená nespornou ženskosťou ruže a príjemnou vláčnosťou heliotropu. Základ je rovnováhou troch prvkov, ktoré si zvyčajne stoja v protiklade: santalu, pačuli a akordu „Mont Blanc“. Práve posledný akord je ozajstnou hviezdou celej skladby vône.

 

Úvod - iskrivá zvodnosť
Mandarínka - Zelená mandľa - Magnólia

Refrén - žiarivá zmyselnosť
Kvet heliotropu - Biela tuberóza - Ruža

Záver - lahodná sofistikovanosť
Akord „Mont Blanc“ - Santal - Pačuli

Rodina vôní: kvetinovo orientálna – gurmánska – drevitá

 

BALENIE A FLAKÓN
Dominantnou farbou balenia a flakónu je Pantone 18-3838, ultrafialová farba roku 2018. Je to intenzívne provokačný a reflexný odtieň fialovej, ktorý je vhodný na vyjadrenie originality, geniality a vizionárskej myšlienky. Záhadne pôsobiaca fialová bola vždy symbolom rebelského postoja, nekonvenčnosti a umeleckej inšpirácie.

Ďalším odtieňom je strieborný, ktorý sa objavuje na logu a reliéfnom názve vône, na bočných stranách flakónu a balenia olemovaných dvojicou žiarivých hliníkových pásov. Rovnaký materiál sa nachádza na flakóne, kde je vyryté logo v tvare T: evokuje prvé písmeno názvu Trussardi a prvotný symbol značky. Vlnité horizontálne linky s reliéfnou štruktúrou sa objavujú na flakóne aj vonkajšom balení ako symbol rebélie.

Dizajn flakónu je rovnaký z prednej aj zadnej strany ako ďalšia metafora ženy, ktorá za sebou zanecháva stopu v podobe zvuku.


REKLAMNÝ VIZUÁL
Intenzívny portrét ženy vytvorila Emma Tempest, sofistikovaná módna a lifestylová fotografka, ktorá sa narodila a vyrástla v meste Cornwall, no v súčasnosti delí svoj čas medzi život v Londýne, Paríži, New Yorku a Los Angeles. Tvárou na vizuále je Annalisa, krásna 33-ročná speváčka/skladateľka, ktorá debutovala na talentovej šou Amici v roku 2011 (získala špeciálnu Cenu kritikov) a úspešne sa zúčastnila už na štyroch ročníkoch hudobného festivalu v Sanreme. V tomto roku na ňom získala tretie miesto so skladbou “Il mondo prima di te”. Jej hudobný klip k tejto piesni presiahol 21 miliónov pozretí. Annalisa – s diplomom z fyziky, vyše 800 tisíc sledovateľmi na Instagrame a nekonečnou vášňou pre hudbu – je perfektným stelesnením novej vône od Trussardi Parfums – Sound of Donna. Jej štíhla postava oblečená do tesných kožených legín pod elegantným sakom je zobrazená na pozadí kobaltovo modrej oblohy Milána na úsvite. Jej plné červené pery sú jemne otvorené. Možno sa usmieva, možno sa práve chystá pobozkať lásku svojho života; určite si spieva a vydáva príťažlivé zvuky. Toto je zvuk ženy, Sound of Donna, tak ako to vyjadruje strieborné písmo na ultrafialovom skle flakónu zobrazeného vedľa nej.

 

Parfumovaná voda 30 ml

Parfumovaná voda 50 ml

Parfumovaná voda 100 ml

 

FAnn parfumérie