Teaology White Tea Miracle Breast Mask

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Teaology White Tea Miracle Breast Mask
 

Teaology White Tea Miracle Breast Mask

Spevňujúca a vyhladzujúca maska na prsia s infúziou bieleho čaju, kyselinou hyalurónovou, fytokolagénom a spevňujúcim komplexom.

Nový krok v starostlivosti o poprsie v podobe masky vyrobenej z mäkkej strečovej látky nasiaknutej sérom s viac ako 95% obsahom bieleho čaju pre pružnosť, vyhladenie a posilnenie tkaniva pokožky v priebehu 15 - 30 minút.

Pri kontakte s pokožkou sa koncentrát katechínov obsiahnutý v bielom čaji uvoľňuje a pôsobí antioxidačným, ako aj intenzívne omladzujúcim efektom. Špeciálny objemový komplex na prírodnej báze má liftingový a pružnosť zlepšujúci efekt.

Kyselina hyalurónová pokožku hydratuje, zhusťuje a spevňuje jej štruktúru, zatiaľ čo výťažky kigélie a pagaštanu konského pôsobia tonizačne a spevňujúco.

Maska bola vyvinutá tak, aby bránila vyprchaniu aktívnych zložiek a podporovala ich efektívnosť. Aplikácia masky je rýchla, stačí v chrbtovej časti previazať oba konce. Látka perfektne priľne k pokožke pŕs a počas pôsobenia jej poskytuje maximálny komfort. Od prvej aplikácie je pokožka pŕs a dekoltu spevnená a skrášlená, vyživená a vláčna. Efekt masky je viditeľný už po 15-30 minútovom pôsobení a každým razom sa zvyšuje. Maska je vhodná pre všetky typy pokožky a všetky vekové skupiny.

APLIKÁCIA
Spojte oba konce masky podľa priloženého náčrtu a masku nasaďte tak, aby prekrývala celé prsia.

Nechajte pôsobiť 15 – 30 minút. Masku zložte a zvyšok séra vmasírujte na pokožku poprsia a dekoltu. Odporúčame používať najprv dvakrát týždenne ako šokovú terapiu, a neskôr raz týždenne pre udržanie výsledkov.

Maska je skvelá pre ošetrenie pŕs po  období kojenia, ako aj na ošetrenie a prevenciu ochabnutia pokožky pŕs po diéte. Maska je vhodná pre veľkosti XS až L.

Čistá krása
Maska sa opiera o biokompatibilné zložky, ktoré pokožka ľahko rozpozná a dokáže ich dobre vstrebať. Zloženie bez: parabénov, parafínu, minerálnych olejov, polyetylén glykolov, silikónov, syntetických farbív, parfumácie, sulfátov, alkoholu a zložiek živočíšneho pôvodu. Dermatologicky testované. Testované na nikel.

Infúzia bieleho čaju
Najcennejší druh nefermentovaného čaju, ktorý sa získava len z púčikov. Je neuveriteľne bohatým zdrojom antioxidačných katechínov, ktoré bránia poškodeniu buniek a starnutiu pokožky. Infúzia bieleho čaju nahrádza v maske vodu, vďaka čomu maska obsahuje 100% aktívnych zložiek.

Fytokolagén
Skladá sa z glykoproteínov, ktoré zlepšujú objemový a zhusťujúci efekt kolagénových vlákien.

Kyselina hyalurónová
Koncentrát kyseliny s nízkou aj strednou molekulárnou hmotnosťou napomáha k obnove hydratácie, vláčnosti a pružnosti pokožky.

Liftingový komplex
Opiera sa o peptidy, ktoré vytvárajú efekt neviditeľnej podprsenky – podporujú, vypínajú a posilňujú tkanivo pokožky poprsia.

Kigélia a pagastan konský
Kigélia je bohatá na rastlinný estrogén, vitamíny PP, A, B1 a C, lysín a minerálne soli, ktoré spevňujú a zlepšujú pružnosť poprsia. Pagaštan konský je bohatý na silicu a minerálne soli s protizápalovým, drenážnym a tonizačným efektom.

 

 

Kúpiť

 

FAnn parfumérie, 6. 6. 2019