Starck Paris Peau de Nuit Infinie & Peau de Lumiére Magique

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Starck Paris Peau de Nuit Infinie & Peau de Lumiére Magique
 

Starck Paris Peau de Nuit Infinie & Peau de Lumiére Magique

Kolekciu výnimočných vôní Starck Paris Peau túto jeseň dopĺňajú dve nové vône.
Parfumované vody PEAU DE NUIT INFINIE a PEAU DE LUMIÈRE MAGIQUE sú ďalšími prekvapivými odrazmi vnútornej predstavivosti slávneho tvorcu. Vôňa rozpráva príbeh, výnimočný príbeh, ktorý nás unáša do iného sveta: do sveta medzi modrými snami a bielymi zábleskami, medzi nekonečno a kúzla.

 

PEAU DE NUIT INFINIE
parfumovaná voda pre mužov

 

Peau de Nuit Infinie je cestou do neznáma, do nekonečného sveta, v ktorom ste nikdy predtým neboli. Vôňa vás prenesie na miesto siahajúce z hĺbky temna do ponurých zábleskov svetla.

Philippe Starck

V temnej kráse noci je muž sám so sebou. Čelí vlastným úvahám, sám sebe si kladie otázky a objavuje najhlbšie zákutia vlastnej duše. V celej svojej skromnosti a vážnosti sa porovnáva s čímsi ohromným, čo presahuje jeho bytie: s pôsobivým, pohybujúcim sa a očarujúcim vnútorným tieňom, ktorý sa pred ním objavuje.

 

JE TO NOC, VÔŇA NOCI

Ale ako si môže niekto ponechávať len noc? Aká je vôňa noci a bezhraničného záhadného miesta?
V noci snívam. Spoznávam veci mimo moje chápanie, dýcham redší vzduch. Objavujem miesta, o ktorých nič neviem a odkrývam neuveriteľné a nekonečné nové svety.
Philippe Starck zachytil prchavé, nehmatateľné spomienky na sny, aby vytvoril Peau de Nuit Infinie, a pretvoril ich do pocitov.

 

INTÍMNOSŤ, PRCHAVOSŤ, MUŽNOSŤ, VÁŽNOSŤ...
Niekto by si myslel, že noc nezahŕňa nič, ale...
Noc je absolútne bohatá, najmä v zábleskoch mesačného svitu. Je na nej čosi výnimočné a zvláštne, prchavé záblesky svetla pôsobia ako prísľub.

 

PARFUMÉR
DELPHINE LEBEAU je uznávanou majsterkou parfumérkou, známou výraznými dielami, ako aj extrakciou tónov z koreňov, dreva a železa, ktorá ju priviedla k oživeniu vízie Philippa Starcka.
Na vyjadrenie jeho vízie som musela vstúpiť do sveta pocitov Philippa Starcka. Každý z tónov, ktorý som zvolila, bol inšpirovaný emóciou vyjadrenou v nerastných surovinách. Peau de Nuit Infinie odhaľuje hĺbku temna, nepreniknuteľnú a nezabudnuteľnú noc. Okrem nočných tieňov odhaľuje vôňa introspektívnu cestu plnú nekonečných možností.

 

PRÍBEH, KTORÝ SA MÁ NOSIŤ NA POKOŽKE
Minerálny akord, ktorý okrem prvotnej chladivej a pokojnej podoby, evokuje nekonečnú čistotu, vyjadrenú sviežosťou a vitalitou bergamotu s citrónom, zatiaľ čo ambra a fosílne drevo sú poctou večnosti a nesmrteľnosti nočnej krásy. Dotyk kože, so svojím živočíšnym a zamatovým pocitom, evokuje atmosféru hustej, temnej a zmyselne nežnej noci.
Peau de Nuit Infinie vás pozýva oddať sa na cestu snov do sveta nekonečnosti a neznáma, ktorý je záhadný ako ilúzia a zmyselný ako fantázia.

 

PEAU DE LUMIÈRE MAGIQUE
parfumovaná voda pre ženy

Peau de Lumière Magique v úvode navodzuje pocit pár prázdnych kvapiek, ale ich úžasná kapacita vrhá
svetlo na to, čo je podstatné: život, tajnú víziu šťastia, predstavu miesta naplneného svetlom a zázrakmi.

Philippe Starck

Pre ženu, ktorá čelí životu, svojmu životu. Jej budúcnosť je v jej snoch. Akoby rozjasnená božským pôvabom, vstupuje do svetla, oslnivá a žiarivá, otočená smerom k šťastnej budúcnosti, krásnej a nečakanej.

 

JE TO SVETLO, VÔŇA ŽIARIVÉHO TIEŇA
Biely okamih, keď svetlo odhaľuje neopísateľné - život pri východe slnka - je krásny a vzácny. Ale aká vôňa by mohla vyjadriť túto žiarivú chvíľu, ktorou sa všetko začína?
Chcel som vdychovať toto svetlo, extrémne intenzívnu vôňu virtuálneho ničoho, ktorá je na svitaní tak silná. Všetko je možné, dokonca aj ako oslepení dokážeme otvoriť svoje oči slnečnej a hrejivej budúcnosti. Je ako krátky pohľad do ďalekej budúcnosti, je ako potešenie. Deň po dni slnko vychádza v celej svojej žiarivosti a táto vôňa spolu s ním, v rovnakej kráse. Pri prebudení je táto vôňa stále rovnaká - ako jedinečná láska - je božská.

 

VITALITA, ŽIARIVOSŤ, ŽENSKOSŤ, NAPLNENIE, NÁDEJ
Niekto by si myslel, že svetlo nezahŕňa nič, ale...
Je také mocné. Nič na svete by nejestvovalo bez svetla. Môžete mať pred sebou čokoľvek, bez svetla to nenájdete. Svetlo je pokrmom života, oplýva výnimočnou žiarivosťou.

 

PARFUMÉR
Pre dosiahnutie toho, aby vôňa Peau de Lumière Magique prebúdzala k životu dokonalý pocit očarenia, poveril Philippe Starck jej zostavením talentovanú parfumérku DAPHNE BUGEY, ktorá je známa majstrovskou predstavivosťou a tvorivosťou pri spájaní tónov. S dizajnérom už spolupracovala pri vývoji vône Peau de
Pierre.
„Nechala som sa inšpirovať svetlom: čistým, žiarivým, intenzívnym. Svetlo sa rozprestiera všade, presne ako vôňa. Biele kvety, nevinné a pritom omamné, vytvárajú kontrast s ponurými drevinami, aby vyzdvihli jagavý odraz svetla.“

 

PRÍBEH, KTORÝ SA MÁ NOSIŤ NA POKOŽKE
Vôňu tvorí jagavý kvetinovo svieži akord spojený s citrusovými a korenistými tónmi. Okamžitý dojem svetelného lúča vytvára dvojica bielych kvetov, indického jazmínu a zázvoru. Zlatistý záblesk do vône vnáša dotyk pačuli, podčiarkujúci drevitú a záhadnú žiarivosť. Peau de Lumière Magique je vôňou, ktorá podobne ako každodenný zázrak ľudskej inteligencie, otvára naše zmysly výnimočným svetom.

 

KOLEKCIA VÔNÍ
V harmónii s predchádzajúcimi vôňami kolekcie dizajn nových vôní Peau de Nuit Infinie a Peau de Lumière Magique charakterizujú flakóny v triezvom dizajne, tentoraz ozdobené kovovým dotykom v zlatom a striebornom prevedení. Flakóny pôsobia harmonicky a príťažlivo: modrofialový odtieň pánskej vône pripomína nočnú oblohu, kým svetlý odtieň dámskej vône evokuje vychádzajúce slnko.

Obe vonkajšie balenia zdobí podpis Philippa Starcka, ako aj záblesk tvárí muža a ženy, len čiastočne odhalených, tak ako ich zachytil fotograf Dominique Issermann.

 

FAnn parfumérie, 22. 8. 2018