Salvatore Ferragamo Mini Signorina Collection

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Salvatore Ferragamo Mini Signorina Collection
 

Salvatore Ferragamo Mini Signorina Collection

 

Úspešná línia dámskych vôní Salvatore Ferragamo Signorina nachádza svoje nové stvárnenie: Mini Signorina Collection je kolekcia 20 ml balení v kaleidoskopickom štýle, ktorý navrhla módna ilustrátorka Jo Ratcliffe v snahe zachytiť hravý aspekt vôní Signorina jedinečne a kreatívne.

 

Nová kolekcia, štyri rôzne aspekty ženy v inovačnom 20 ml formáte: Signorina Eau de Parfum, Signorina Eleganza, Signorina Misteriosa, Signorina in fiore.

 

Koncept
Pestré a zábavné putovanie kaleidoskopickým svetom, kde nejestvujú hranice medzi skutočnosťou a predstavami. Svetom, kde všetko až prekvapivo pripomína čaro ženy Signorina a kde je všetko inšpirované jej osobnosťou. V radostnej nálade Signorina odhaľuje svoje nečakané krivky, pričom si zachováva svoju ikonickú identitu, pohráva sa so štvoricou svojich čŕt a stáva sa... Mini Signorina.

 

Flakón
Ikonický a štýlový flakón kolekcie Signorina nadobúda inovačné, radostné krivky: nová, atraktívna 20 ml verzia vyžaruje hravú náladu ženy Signorina. Vzácna sklenená kocka ozdobená legendárnou Vara mašľou sa predstavuje v štvorici farebných kombinácií, z ktorých každá je určená pre iný aspekt osobnosti ženy. Príťažlivé malé vône sú ako zberateľské kúsky, ktoré si Signorina môže zobrať kamkoľvek so sebou!

 

Ilustrované balenie
Jo Ratcliffe “JoCanDraw” je umelecká režisérka, ilustrátorka a animátorka pôsobiaca v Londýne, ktorá je známa svojimi ručnými kresbami postáv. Jo často spolupracuje s módnymi značkami a časopismi, pre ktoré vytvára umelecké filmy, animácie a editoriály. Pestrý a zábavný svet vôní Mini Signorina vyjadrila ilustráciami na vonkajšom balení.
Nezameniteľné balenia vôní Signorina sú tak veľkolepo vyzdobené legendárnou Vara mašľou v zábavnom prestrojení, avšak bez straty ikonickej identity pôvodných balení kolekcie. Dokonale milý dizajn, ktorý sa stane ozdobou vašej kabelky!

 

Digitálna kampaň
Videá reprezentujú rôzne aspekty ženy Signorina, symbolicky zhrnuté do svojrázneho gesta. Kampaň tak zobrazuje štvoricu rôznych aspektov, jeden pre každú vôňu: romantickú náladu parfumovanej vody Signorina, elegantný aspekt Signorina Eleganza, záhadnú stránku ženy Signorina Misteriosa a radostnú Signorina in fiore.

 

FAnn parfumérie, 26. 6. 2018