Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo
 

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Nová vôňa Salvatore Ferragamo je koncentrátom modernej ženskosti.

Amo” – v taliančine “Milujem” – je vyjadrením pragmatickej a uvoľnenej mladej ženy, pripravenej chopiť sa každej príležitosti, ktorú jej svet ponúka a zanechať po sebe stopu. Je to žena, ktorá koná inštinktívne, žena, ktorá je trúfalá a zvodná.

Žena, ktorá nahlas vyslovuje: Amo Ferragamo! Milujem Ferragamo!

 

Vôňa

Amo Ferragamo je odvážna moderná vôňa zostavená z pôvabu a vášne. Otvára ju výbušné spojenie trpkých talianskych citrusov, čiernych ríbezlí a rozmarínu. Srdce je ľahké a ženské, odzrkadľuje jazmín Sambac v spojení s absolútom z Maté a rebarborou. Základ charakterizuje drevitá sladkosť. Unikátna zmyselnosť vône Amo Ferragamo vyplýva z delikátnej zmesi absolútu bielej tahitskej vanilky, ambroxu a santalu. 

Rodina vôní: orientálna kvetinová

Tvorca vône: Marie Salamagne (Firmenich)

 

Pyramída tónov

Žiarivá návykovosť

Akord talianskych trpkých citrusov, čierne ríbezle, rozmarín.

 

Vzácna ženskosť

Jazmín Sambac, absolút z Maté, rebarbora.

 

Pozemská zmyselnosť

Absolút z bielej tahitskej vanilky, ambrox, santal.

 

Balenie

Flakón vône Amo Ferragamo je jednoduchý a nezvyčajný zároveň. Elegantné krivky imitujú tvar tradičných talianskych flakónov vôní. Flakón odhaľuje svoju komplexnosť výzdobou v podobe jemného razeného motívu prechádzajúceho od hrdla po uzáver. Motív tvoria harmonicky usporiadané drobné výčnelky. V špeciálnej lakovanej úprave odzrkadľujú vášeň značky Salvatore Ferragamo pre vysokokvalitné materiály a ich umelecké pretváranie do unikátnej podoby.

 

Reklamná kampaň: Suki Waterhouse & Ellen von Unwerth

Hviezdou výnimočne ženskej kampane je svetoznáma modelka a herečka Suki Waterhouse ako tvár vône. Mladá žena s všestranným talentom je stelesnením vášnivej a živej ženy Amo Ferragamo. Fotografovania sa ujala ďalšia výnimočná žena: Ellen von Unwerth, fotografka, ktorá je známa jedinečným stvárnením ženskosti. Kampaň sa fotila vo Florencii – rodisku módneho domu Maison Salvatore Ferragamo.

Kampaň je ódou na krásu, lásku k životu a sebapoznaniu. Stvárňujú ju pozoruhodné zábery znázorňujúce viaceré príbehy, v ktorých Suki Waterhouse vyjadruje to, čo miluje a čo milujú dnešné ženy.

 

Línia

Parfumovaná voda 30 ml

Parfumovaná voda 50 ml

Parfumovaná voda 100 ml

 

 

 

Amo Milujem... Ľahnúť si spať skoro

Veľmi skoro... ale nikdy nie po svitaní. Milujem rána, keď každý ešte spí a prvé lúče slnka osvetľujú mesto, vytvárajúc tak magickú atmosféru.   

 

Amo Milujem... Cítiť sa ako bohyňa

V každom okamihu dňa, milujem, keď všetky pohľady patria mne a ja sa pohrávam so svojím výzorom... presne ako pravá bohyňa.

 

Amo Milujem... Nemať si čo obliecť

Ktorá žena si z času na čas nepovie „Nemám si čo obliecť“, keď stojí pred šatníkom plným šiat a doplnkov? Milujem módu a to, že si nemám čo obliecť do posledných minút pred odchodom z domu. 

 

Amo Milujem... Rozžiariť párty

Milujem, keď sa uvoľním a môžem tancovať v rytme mojej obľúbenej hudby. Milujem oslavy – som ich životom aj dušou.

 

Amo Milujem... Svet zhora

Keď som hore, mám pred sebou jasnejšiu víziu toho, čo milujem a kým som. Keď som hore, pozorujem Florenciu; jej krása a história sú opojné. Presne ako moja vôňa, Amo

Ferragamo.

 

Amo Milujem... Cestovanie

Cestovanie je môj život. Milujem odhaľovať a objavovať nové svety, nové vášne, milujem pocit nezávislosti. V mojom kufri? Len základné potreby.  

 

Amo Milujem... Dúhy

Moja obľúbená farba? Farba dúhy. Svet je nádhernou súhrou odtieňov a farieb, presne ako model sandálok Rainbow od Salvatore Ferragamo.

 

Amo Milujem... Mať mužov pri nohách

Milujem mužov, ktorí dokážu oceniť pravú krásu... moju! Presne ako Salvatore Ferragamo, pri nohách najväčších hollywoodskych hviezd...  

 

Amo Milujem... Byť s ním sama

Len s mojou najväčšou vášňou... s mojou vôňou!