Rochas Byzance

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Bvlgari Omnia Crystalline

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Rochas Byzance
 

Rochas Byzance

Rochas
BYZANCE

 

Očarujúci elixír. Okázalý flakón. Atmosféra svetla, tajomna a kúzla. V roku 2019 odhaľuje značka Rochas novú víziu vône Byzance.   

Kým nová verzia vône a flakónu nesie v sebe zmyselnosť svojej predchodkyne z roku 1987, ponúka aj modernú interpretáciu legendárnej ikony.

 

Očarujúci elixír

Orientálno-kvetinovú kompozíciu vône s návykovým charakterom vytvorila dvojica parfumérov, Maurice Roucel a Aliénor Massenet zo spoločnosti Symrise.  

Vrchné tóny rozvíjajú žiarivú harmóniu bergamotu a hrušky, ktorých jas vyzdvihuje sladké neroli.  

Žiarivý úvod pripravuje cestu pre bohatý buket ruže, frézie a heliotropu v srdci vône.   

Pre umocnenie intenzívnej stopy vône sa v základe objavuje absolút vanilky, obklopený svetlým drevom a lahodným pižmom.  

Svojrázna, nezabudnuteľná a výnimočne trvácna: Byzance vyjadruje vitálnu ženskosť s dotykom zmyselnosti. Je to vôňa venovaná žene, ktorá je sebavedomá, výrazná a nezameniteľne inšpiratívna.

 

Okázalý flakón

Tmavomodrá farba flakónu vyniká záhadnou aurou, kým jeho okrúhly tvar je ako kúzelná brána do sveta záhad a pôžitkov. Uzáver a lem flakónu v zlatej farbe zvýrazňujú pocit opojnosti, ktorý flakón vyžaruje.

Názov vône je vyrazený na zlatom leme a rezonuje na ňom ako pozvánka do mýtického sveta. Hrdlo flakónu obopína čierna tkanina.

Vonkajšie balenie v rovnakom tmavomodrom odtieni zdobí po stranách motív s unikátnym tvarom flakónu, akoby vyrytý zlatým atramentom.  

Oslnivý svet

Zastupujúc oslnivý svet, ktorému vládne krása, luxus a pôžitok, Byzance akoby vystúpila z modernej rozprávky. A namiesto ukazovania svojej sily a moci, jej hrdinka je tu, aby nám predstavila tajomstvá tohto záhadného sveta.  

Odetá do jagavých Rochas šiat, ktorých zlaté flitre zachytávajú svetlo, žena Byzance je symbolom zmyselnosti a elegancie.

Tvárou vône je Annabelle Belmondo, vnučka slávneho herca Jean-Paul Belmonda, ocitajúca sa v miestnosti v typicky parížskom luxusnom štýle. V žiarivých šatách a s talizmanom v ruke vyzerá ako hlavná hrdinka novej rozprávky o Popoluške. Nezbedný pohľad v jej očiach a sebavedomý úsmev odrážajú, že je pre ňu táto predstava vzrušujúca.

Línia

Parfumovaná voda 40 ml
Parfumovaná voda 60 ml
Parfumovaná voda 90 ml 

 

FAnn parfumérie, s.r.o., 14.11.2019