Mon Guerlain

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Mon Guerlain
 

Mon Guerlain

Mon Guerlain Fann.sk

MON GUERLAIN

To meno je ako zašepkanie a pohladenie po koži. Je to meno, ktoré evokuje takmer 200 rokov histórie plných zážitkov živených veľkým úspechom, odbornosťou, veľkorysosťou, a to všetko je prežiarené vášňou parfumérov Guerlain.

IKONICKÝ FLAKÓN

Rafinovaný, jednoduchý a grafický, inšpirovaný sklenenou bankou alchymistov. Jeho názov "Quadrilobe" vďačí za svoje meno masívnemu uzáveru flakónu, ktorý zobrazuje štvorlístok.

 

Fann.sk

Lorem - Fann.sk

LA VANILLE TAHITENSIS

Východiskovým bodom kompozície vône Mon Guerlain je vanilka, obľúbená, vzácna surovina, neoddeliteľná od akéhokoľvek majstrovského diela Guerlain, je prítomná v Shalimar, Habit Rouge či Jicky.

LEVANDUĽA CARLA

Levanduľa Carla otrasie zmyselnosťou, nežnosťou a takmer materskou ženskosťou vanilky, vmiesi sa do nej svojou drzosťou, sviežosťou, čistotou a jednoduchosťou.


Fann.sk

Fann.sk

SANTALOVÉ DREVO

ZSantalové drevo vyjadruje vnútorné bohatstvo a zdroj ženskosti, ktorý v sebe majú všetky ženy. Je to drevo, ktoré dáva silu a zachováva tajomstvo večného ženstva.

JAZMÍN SAMBAC

Zberaný pri východe slnka nám pripomína, že ženskosť sa tiež prebúdza s delikatesou prvého ranného lúča. Je to neviditeľné spojenie lahodnej vanilky a levandule, sambac plní svoju úlohu estéta, ktorý tejto kompozícii dodáva jej jemnosť.


Angelina Jolie Fann.sk

MÚZA

"Moje neviditeľné tetovanie, môj parfum, Mon Guerlain." Angelina Jolie

 

Za prepojením Angeliny Jolie a značky Guerlain stojí spojenie trvajúce už desiatky rokov, prechádza jej pamäťou v spomienkach na mamičku, ktorá celé jej detstva používala sypký púder Guerlain. Jeho nezabudnuteľná vôňa kosatca a fialiek je s ňou navždy spätá. Jej mamička ho vždy opatrovala ako vzácny klenot. Pre Angelinu, v jej spomienkach na detstvo, predstavoval tento púder symbol kvality, elegancia a ženskosti.