Max Factor Masterpiece Nude Palette & High Precision Liquid Eyeliner

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Max Factor Masterpiece Nude Palette & High Precision Liquid Eyeliner
 

Max Factor Masterpiece Nude Palette & High Precision Liquid Eyeliner

Osvojte si nové nahé líčenia pre osvieženie klasického vzhľadu.

Predstavujeme nové paletky očných tieňov Max Factor Masterpiece Nude Palettes: set troch univerzálnych paletiek nahých odtieňov zostavených expertmi k teplým, studeným a neutrálnym tónom pleti. Každá paletka obsahuje 8 očných tieňov, ktoré ženám umožnia skrášlenie očných kontúr a zvýraznenie očí bezchybným nahým vzhľadom.

Inšpirované trendom nových nahých odtieňov podľa Pat McGrath
Priamo z módnych prehliadok na jeseň/zimu 2016 prišla celosvetová kreatívna riaditeľka Max Factor, Pat McGrath, s trendom nových nahých odtieňov. Tieto odtiene dodávajú očiam výraz novým spôsobom, nenápadne skrášľujúcim kontúry očí a vytvárajúcim bezchybný finálny vzhľad. Paletky Max Factor Masterpiece Nude Palettes spolu s líčiacimi tipmi Max Factor umožnia ženám vytvoriť si nespočetné množstvo očarujúcich premien očí s využitím všetkých 8 odtieňov. 

Variant 1: dôraz na jas
Využíva hru s textúrami a efektmi nových nahých odtieňov: jas pôsobí na zvýraznenie očí tak ako nikdy predtým. Žiarivé efekty a vysoký lesk vytvárajú nadpozemský jas pre tie najkrajšie premeny. Akcenty sa vytvárajú kombináciou rôznych textúr a aplikačných techník, napríklad aplikáciou najsvetlejšieho perleťového odtieňa z paletky k vnútorným kútikom očí alebo pridaním kvapky vody do matných odtieňov pre dosiahnutie sviežeho jasu. Tento trend sa dá uplatniť skvele pri celých paletkách a hrou s perleťovými a matnými odtieňmi dosiahnete plné využitie farebnej škály.  

Variant 2: dôraz na tónovanie
Farebná harmónia je kľúčom nových nahých odtieňov: hra s rôznymi tónmi pleť zvýrazňuje podobne ako kontúrovanie tváre nenápadným miešaním tónov. Dymové líčenie je interpretované tlmenými odtieňmi, tvarmi a štruktúrou. Skúste použiť prírodné farby očných tieňov paletky Max Factor Masterpiece Nude Palette, len o tón intenzívnejšie od farby pleti pre zvýraznenie hĺbky a rozmeru očí. Roztrite očný tieň na líniu na rozhraní pohyblivého viečka, ako aj popod spodné riasy a rozpracujte dostratena. Matné odtiene paletiek sú ako stvorené pre tento trend, nenápadne zvýraznia kontúry a vytvoria efekt ako nikdy predtým.  


Odhalenie paletiek Nude Palettes

Odtiene – tri paletky navrhnuté k jednotlivým tónom pleti: k teplému, studenému a neutrálnemu. Obsahujú po 8 odtieňov od svetlých po tmavé a umožňujú profesionálne líčenie, zvýraznenie a skrášlenie kontúr očí.  

Popis – každá paletka pozostáva z kombinácie matných a žiarivých odtieňov, ktoré umožňujú formovanie a rozjasňovanie kontúr očí. Tmavé odtiene dodávajú očiam výraz, jemné umožňujú zdokonalenie kontúr. 

Zloženie –  hodvábne hladké pečené zloženie s vysokou koncentráciou perlete a pigmentov má za výsledok intenzívne farebné krytie a lesk. Obohatené o ošetrujúce a zjemňujúce zložky, dodáva hladkú farbu s trvácnym efektom. 


Vytvorte si vlastnú skrášľujúcu premenu
Max Factor vyzýva ženy k tomu, aby objavovali rôzne vzhľady a čo najviac vyzdvihli svoju krásu a pôvab. S novými paletkami Max Factor Masterpiece Nude Palettes majú ženy na dosah bezchybné a krásne nahé premeny očí. 

 

Max Factor Masterpiece Nude Palettes dostupné exkluzívne v sieti parfumérií FAnn.

 

Max Factor predstavuje aj novú tekutú linku Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner – skrášľujúcu inováciu, ktorá dodá očiam intenzívnu farbu očnej linky a precízne nanesenie ceruzky.

Či sa jedná o bežný deň alebo slávnostný večer, Max Factor vie, že očná linka je jedným z najžiadanejších produktov, ktorými sa ženy skrášľujú. Výskum značky odhalil, že tretina žien považuje linku za najproblémovejší produkt z hľadiska nanesenia. Dnes sa Max Factor snaží uľahčiť ženám líčenie uvedením novej tekutej linky Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner.

Ako funguje:
• Špička v tvare vesla: umožňuje dosiahnutie viacerých efektov - hrubej a výraznej alebo tenkej a elegantnej linky.
• Intenzívne čierne, zamatové zloženie farby odolné voči otieraniu: vytvára tmavú, výraznú linku a dodáva očiam hĺbku.
• Systém postupného napĺňania: zaisťuje, že farba sa doplní do špičky vždy, keď je to potrebné.

Striedaním rôznych efektov očnej linky dokážete kompletne premeniť tvar svojich očí: plná línia s jemným predĺžením za okraj oči predlžuje, kým tvar polovičného krídla oči dvíha a rozširuje.