MASAKÏ Paris: MASAKÏ BY MASAKÏ FLUO

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > MASAKÏ Paris: MASAKÏ BY MASAKÏ FLUO
 

MASAKÏ Paris: MASAKÏ BY MASAKÏ FLUO

Dizajn flakónu pôsobí moderne a oslnivo, vďaka žiarivým veselým farbám.

Masakï Fluo je žiarivou poklonou tvorcu Masakï Matsushïma kozmopolitnému veľkomestu New York, ktoré sa stalo domovom ľudí všetkých farieb a kultúr. A to je aj dôvod, prečo sa v dúhovom meste, ktoré nikdy nespí, každý cíti byť doma.

Nová dámska vôňa je kvetinová, ovocná, exotická. Je ako dúha vytvorená z vitálnych a radostných letných odtieňov. Žiarivý, vášnivý a ovocný charakter jej dodáva ázijské ovocie kumkvát, sladké a energické ako plné ulice New Yorku. Sprevádza ho šumivý grapefruit a sladká marakuja. Pivónia a lotos sprevádzajú v srdci nektárinku a dodávajú kompozícii dojem vláčneho závoja, ktorý sa rozvíja do pestrej slnečnej stopy.

Hlava: grapefruit, kumkvát, marakuja

Srdce: pivónia, kvet lotosu, nektárinka

Základ: krištáľové pižmo

 

Parfumovaná voda 40 ml

Parfumovaná voda 80 ml

 

VÔNE MASAKÏ–PARIS
Alternatívna voľba v oblasti selektívnych vôní. Od roku 1999 odráža francúzsky vonný dom PANOUGE nápady exkluzívnej dvojice – víziu japonského návrhára Masakï Matsushïma a talentovanú tvorivosť francúzskeho parfuméra Jeana Jacquesa.

Dokonalá spolupráca sa prejavila v unikátnej kolekcii vôní s výraznou identitou. Alternatívna voľba – jedinečné vône. Parfums Masakï-Paris odrážajú mestský štýl s prvkami minimalizmu. Unikátne flakóny so zrezanými líniami sú ako DNA značky. Sú navrhnuté samotným Masakïm a odrážajú jeho inšpiráciu japonskou kultúrou, ženami, moderným umením a cestovaním.

Vône Masakï-Paris sú venované tým, ktorí túžia po novom a inom vyjadrení vlastných osobností. 

 

MASAKÏ MATSUSHÏMA, módny návrhár
Japonský módny návrhár súčasnej aktívnej generácie. Vedený majstrami, akým je Issey Miyake, Masakï Matsushïma vyštudoval slávnu módnu univerzitu Bunka Fashion College. V roku 1992 Masakï založil vlastnú spoločnosť Masakï Matsushïma International, ktorá predstavovala kolekcie v Paríži a v Tokiu.

V roku 1994 založil spoločnosť “Masakï-Paris”, zameranú na luxusnú, na mieru vytváranú módu tak, aby odrážala japonské prvky. V novej značke návrhár ponúka sofistikované kolekcie, pričom príležitostne pracuje aj pre iné značky, alebo obchodné domy, kde ako umelecký riaditeľ predstavuje diela s avantgardným vplyvom. Svoju prvú líniu vôní uviedol v roku 1999 v predajni Sephora v Tokiu, no o pár mesiacov sa vône rozšírili na významné svetové trhy. Dnes sú vône Masakï predávané vo viac ako 1.500 predajniach na celom svete.

 

JEAN JACQUES, parfumér
Hudba a vône majú spoločný slovník zostavený z kompozícií a tónov. Jean Jacques nachádza perfektné vyjadrenie spoločných prvkov oboch umení. V 16-tich hral na piano a miloval džez. V 20-tich sa od svojich priateľov dozvedel o parfumérskej univerzite ISIPCA. Bol to objav, ktorý otriasol jeho rozhodnutím stať sa hudobníkom. Vône ho očarili a po štúdiu sa zamestnal v spoločnosti Quest International, kde pracoval po boku Pierra Bourdona a Maurica Roucela. V roku 1994 si ho najala korporácia Kao a o tri roky neskôr sa presťahoval do Takasaga. Jeho štýl: Jean absolútne miluje tvorivosť a hru so surovinami. Podpísal sa pod mnohé úspešné výtvory značiek Courrèges, Givenchy, Isabey Paris, Kenzo. 


FAnn parfumérie, 29. 3. 2019